Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnénk már babát,...

Nagyon szeretnénk már babát, de nem jön össze. A ciklusaim változók, rendszertelenek. Van hogy 40-42napra jön meg, van hogy 36,39,38. Multhonapban pl. nem is volt a juniusi júliusban júliusban jött meg. Mikor lenne esedékes a következő Pete érés?

Figyelt kérdés
Pcos kizarható, mert voltam orvosnál,de nem nagyon foglalkozott a szerintem nem normális ciklusaimmal.valami betegség okozhat ja szerintetek? Összejohet ilyen ciklusokkal a baba? Volt már valaki így? Nem tudom mit tehetnék, nagyon szomorú vagyok
2018. júl. 6. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Szenhidrat szegeny dieta sok zoldseg gyumolcs mandula mogyoro olivaolaj

Sok sok mozgas intenziven

1-2 ev teljesen normalis varni ra

2018. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is fehérjedús táplálkozás+sport verziót ajánlanám.Nekem40-55 között mozgott a ciklusom néha volt 35-38napos is.Elkezdtem mozogni rendszeresen és egészségesebben találkoztam kb fél év alatt lett 2 csíkos a tesztem.Elotte már próbálkoztunk 2 évet.34.dik napi ovubol fogant a lányom.Szoval kitartás.Viszont egy jó endokrinológust felkeresnek a helyedben hogy nézzen hormonokat stb..
2018. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Próbálok változtatni a napirenden, sajnos elég stresszes period bán vagyunk most. Másfél éve próbálkozunk egyébként. De ilyen ciklus mellett kB. Mikor lehet a Pete érés? Szerintetek? Mert én sose tudom. Próbáltam már az öv tesztet, de már nem most, akkor se jött össze. Most majd megint megprobalom. Csak érdekel a véleményetek,hatha ti jobban tudjátok, illetve vannak akik hasonló cipőben jarnak
2018. júl. 6. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok.Vegyel pár olcsóbb ovutesztet és kb a 15-16.dik naptól kezd használni(mert ugye ha épp egy rövidebb ciklusod lesz akkor jó lenne eltalalni az ovut).Egy két hónapot tesztelj így és ki fogod ismerni közbe a tested is hogy mikor közeledést az ovuhoz.
2018. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Norman Bates ***** válasza:
100%
szia, en is az ovutesxtet ajanlom, nekem ugyanez volt a helyzet, rendszertelen, hosszu ciklusok. 7 honap ovuteszteles utan sikerult.
2018. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia

És te kB. Mikor kezdtél ovutesztelni? Csak az a baj hogy sose tudjuk milyen hosszú lesz a következő ciklus. Lehet hogy 35napos,de lehet hogy 38 minden nap számít. Nekem most 39.ik napra jött meg. Ezelőtt 37,azelott meg 42.kozti vérzésem is volt. Doki nem törődött vele, elrendezte egy 'ez normális néha egy évben egyszer kétszer elofordul'. Van naptára, vezetem a ciklusokat. Ovut is számol, de sose pontos,ugyhogy nem hiszek benne. Legjobb ha én is elkezdek tesztelni újra csak sose tudom mikor a jó elkezdeni.

2018. júl. 6. 21:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha 36-42 nap között vannak a ciklusaid, akkor az nem rendszertelen. A rendszertelen ciklus nem itt kezdődik. Az pedig tök logikus, hogy nem minden hónapban menstruálsz, hiszen egy hónap 30-31 napos, a ciklusaid pedig az elmondásod alapján hosszabbak. Neked nem havonta van menstruációd, kár is arról beszélni, hogy a júniusi menstruáció júliusban jött meg. Szexeljetek 2 naponta, vagy ahogy jólesik, ne agyalj sokat.
2018. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!