Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Femibion 0 + Clostilbegyt?

Femibion 0 + Clostilbegyt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1év9hónapja nem estem teherbe.


Kipróbáltam a trimeszter vitamint is (igaz csak 1 hónapig szedtem)


Nagyon szeretnénk babát.

Igaz már hálaistennek nem olyan görcsösen mint eddig :)


Ennyi idő alatt énis próbáltam már a nemvárt előtt tesztelni,bebeszélni minden hónapban a terhes tüneteket. :D már mosolygok rajta de kemény idöszak volt.

Na most jutottam el arra a szintre hogy nem eröltetem annyira,nemgörcsölök rá.

Elmentem nőgyógyászhoz.

Clostilbegyt gyógyszert kaptam 3 hónapog kell szednem


5.naptól-10napig 1 szemet.

Mellé femibion 0 vitamint is javasolt.


Pénteken megyek vérvételre

Tsh-t stb néznek. Remélem nemlesz gond.


Tehát clostilbegytet szedett valaki? Esetleg femibionnal? És sikerült a baba?


2018. júl. 11. 06:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs peteérésed? Vagy van, csak gyenge? Más esetben a Clostilbegyt nem igazán hasznos a szervezetnek...


A terhesvitamin nem segíti a teherbeesést. Azok a nyomelemek, vitaminok, ásványi anyagok olyan minimális mennyiségben vannak benne, hogy nincsenek hatással a termékenységére. D vitaminból 2000 NE, E vitaminból napi 400 mg, ennyi már hat a peteérésre (ha nincs), méhnyálkahártyára (ha túl vékony). Én a folsavat is külön szedtem, 1,5 mg-ot. (A terhesvitaminokban abból 800 mg szokott lenni, a D és E vitaminból valami nagyon jelképes mennyiség.) A nagyobb dózisban szedett monovitaminok is nyilván akkor számítanak, ha amúgy a hiányuk okoz zavart a peteérésben, méhnyálkahártya épülésben.


Nekem mindhárom gyerekem Clostis baba, de nekem ismert progeszteron elégtelenségem volt az amúgy kezelt pajzsmirigy alulműködés és IR mellett. Volt peteérés, de gyenge. Elsőre egy baba, másodjára kettő fogant. Nekem erre kellett.

2018. júl. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*jav:folsav 800 MIKROgramm természetesen, a folsav tabletta 3 mg-os (3000 mikrogramm), én ebből szedtem felet az endokrinológusom javaslatára.

#1 voltam

2018. júl. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!