Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha peteérés után is szexelünk...

Ha peteérés után is szexelünk 2naponta a ciklus végéig, tényleg elmehet a baba?

Figyelt kérdés

A ciklusom utolsó hetében vagyok. Babát szeretnénk, kb 2 naponta voltunk együtt, ez peteérés környékén is így volt, szóval reménykedem. Viszont az egyik barátnőm figyelmeztetett, hogy neki a nőgyógyásza azt mondta, ha babát szeretnének, a ciklus végén már ne szexeljenek, mert elmehet tőle a baba, hiába ágyazódott már be.

Ti mit tudtok erről, igaz ez?


2018. júl. 12. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha beágyazódik és egészséges az embryo és te is, akkor nem fog megszakadni a terhesség a sex miatt.
2018. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Hova menne, vissza a kukiba?
2018. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a terhesség ami a szextől megszakad, az eleve nem volt egészséges.
2018. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem mondhatott nőgyógyász! Ez kizárt!
2018. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen ostobaság.
2018. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt olvastam én is, ha rövidebb véletlenül a luteális szakasz, akkor nem szabad szexelni, vörösbort inni, a többire nem emlékszem, mert meghozza a menzeszt és nem lesz ideje a teljes beágyazódásra. Viszont a C vitamin 750 mg napi fogyasztása peteérés után kitolja a ciklust, így több ideje lesz megfoganni. Aztán hogy igaz-e?
2018. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ne olvasgass ostobaságokat! Vagy amíg ilyeneknek hitelt adsz, addig ne vállalj gyereket!
2018. aug. 7. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első gyermekemmel voltam terhes, mikor az orvos azt mondta, hogy csak finoman szabad szexelni, és ha már biztos a terhesség akkor 12. hétig ha lehet akkor csak ritkán, a 12. héttől pedig szabad, de csak ha nekem is kielégüléssel jár, mert ha nem, akkor begörcsölhetek. Ő a megyében a legelismertebb orvos, aki már nyugdíjas, de a kórház még mindig rászorul a tanácsaira, hetente kétszer behívják a problémás esetekhez tanácsadásra a dokiknak. Szerintem nem árt, ha az ember olvas, és ha 80 százaléknak a lórúgástól is megmarad a baba, a másik 20 százaléknak lehet baja tőle nem? Első terhességemmel két hónap alatt kétszer öntött el a vér, a második babám 12 hetesen halt el. Persze nem szabad aggódni, ostobaságokat elhinni, de ha orvos is mondja lehet benne igazság. Tegnap a Balatonon szarrá égett 9. hónapban járó kismama,2 gyerekét emelgette a vízből, az anyós a kútról hordta a vizet. Igen! Én ilyen kis problémás vagyok fekve is. Mindenki azt hisz el, amit akar.
2018. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen.. hittel nem tudok vitatkozni és nem is akarok.

Tudom, hogy a tudomány a hittel szemben tehetlen. Szóval nem sorolom fel tudományosan alátámasztva miért butaság kb minden amit leírsz.

2018. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!