Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan nő, aki rendes...

Van itt olyan nő, aki rendes 28 napos ciklussal, középidős peteéréssel 12. dpo negatív teszt után mégis pozitívat tesztelt a nemvárt napján? Kioktatást és lehurrogást nem kérek. Valaki?

Figyelt kérdés
2018. júl. 13. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem a nemvárt elött egy nappal lett csak pozitív :) de elöfordul olyan is hogy a nemvárt után pár nappal lesz csak pozitív a teszt a hcg miatt lesz ugye pozitív a teszt és mindenkinek máskép termeli a hcg-t a szervezete :) drukkolok neked hogy baba legyen :)
2018. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyol azt el felejtettem irni hogy nemvárt elött én predictorral is teszteltem és az is negativ lett.. te milyen erősségű tesztet használtál?
2018. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! nekem 28 napos ciklusaim voltak, orara pontosan. Megis csak 35. napon lett pozi a teszt. Tehat egy hettel kesobb. addig full negativ volt. De nekem ciklus szerint 1 hettel kisebb is a baba, kesobb fogant.

12hkm

2018. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Naptár szerint 2.án volt ovum de 1-jén délután egyértelműen éreztem hogy megvolt az ovu. Nődokim is megmondta hogy ez a fájdalom csak fog.gátlóval vagy terhességgel fog megszűnni. Ma csináltam ebayes tesztet az csont nega.... :(
2018. júl. 13. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!