Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés előtt 10nappal...

Peteérés előtt 10nappal lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tudom hogy van spontán ovuláció is.. de engem az érdekel hogy peteérés előtt mikor kell egyutt lenni a partnerrel hogy eleg sok esély legyen a terhességre?

Olvastam már mindent hogy előtte 1-2 nap meg hogy utanna is. Valakitől azt is halottam hogy 4-5 nappal előtte is jó már!

Ezért kérdezem hogy akkor 10nappal előtte is számít már? Köszönöm szepen a válaszokat!


2018. júl. 13. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A spermiumok 3-4 napig vígan elélnek benned,ezért még a 3-4 nap belefér.De ha tudod,hogy mikor van ovulációd,akkor még aznap vagy másnap is ideális az együttlét,mert a petesejt max.24 óráig megtermékenyíthető.
2018. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem.Ha 10 nappal előtte vagytok csak együtt akkor abból nem lesz baba.Az 4-5napnal is nagyon idealisnak kell lennie

mindennek ahhoz, hogy sikeruljon.

Termekeny napokon minden másnap együtt vagytok úgy osszejohet.

2018. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ovulációs folyamatokat én csak az utóbbi pár évben kezdtem figyelemmel kísérni.


(Amióta megszámlálhatatlan féle tesztet lehet kapni - nem éppen olcsón - különböző boltokban...)


Online elérhető szülész-nőgyógyász szakorvossal nem próbáltál még konzultálni?

2018. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Rosszul tudod, mert nincs spontán ovuláció. Nagyjából a ciklusod közepén van ovulációd, ekkor 1 hétig érdemes kétnaponta szexelni és mindenképpen bele fogtok esni a termékeny időszakba.
2018. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Max. 5 nappal előtte lehetséges én úgy tudom és az is csak nagyon ideális esetben. Ez a spontán ovuláció téma pedig sok helyről megkérdőjelezhető, hiszen az ovu a peteérési folyamat vége, nem pedig egy random dolog, tehát logikusan végig gondolva olyan nincs, hogy pl. 20. nap egy orgazmus hatására puff ovulácio van.
2018. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!