Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hiába próbálkozom?

Hiába próbálkozom?

Figyelt kérdés
3 hónapja próbálkozunk a párommal gyerek nemzés miatt, de eddig teljesen sikertelenül. Most utoljára nagyon elfogyott a türelmem már :( ezért a mensi 9. napjától a 21.ig minden nap csináltam egy ovulációs tesztet, mindegyik negatív lett...!!! Lehet hogy nem ovulálok?? A középidős fájást érzem... 9.től a 14.ik napig kétnaponta együttlét, ebből gyerek nem lett! Kérlek adjatok tanácsot, információkat bármit szívesen veszek hasonló ügyben :( köszönöm!

2018. júl. 13. 19:18
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
90%

Inkább a hőmérőzést próbáld ki ovu tesztelésre.

Az lh teszt nekem sem volt sose pozitív mégis teherbe estem.

2018. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Terhes vitamin, ilyen olyan teák, gyertyaállás... már nem tudom mi lenne jó :( köszönöm, megpróbálom a hőmérőzést... Illetve mit gondoltok a folliculometria vizsgálatról?
2018. júl. 13. 19:30
 3/55 anonim ***** válasza:
60%

Szia! Én is épp ilyen helyzetbe vagyok.

Csak mi 4.hónapja...

Én is most kezdem a hőmérőzést mert a dokim is jobbnak gondolja az lh tesztek helyett.

Bocsi, hogy érdemben és hasznosat nem tudtam hozzászólni...

2018. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
95%

Attól, hogy esetleg ebben a hónapban nem lett pozitív LH teszted még máskor simán lehet.


3 hónap után így kétségbeesni azért nem kéne.. mert ebből van a görcsölés, amiből aztán tényleg nem lesz baba

2018. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
61%
A gyertyaállást felejtsd el, mert az csak rontja az esélyeket!
2018. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
A családom minden nő tagja azonnal teherbe esett, és nálam már a korom miatt is esedékes lenne, plusz a párom sem 20 éves :( Nem görcsölök, inkább csak kiábrándít és elkesetít a tudat hogy lehet hogy nem lehet babám....! Persze reménykedem... Erről a hőmérőzésről mesélne valaki...
2018. júl. 13. 19:39
 7/55 anonim ***** válasza:
72%

Tudom, h nehez ezt a gyakorlatba ultetni, de ha babat szeretnetek, csak szeressetek egymast gyakran, ne muszajbol, stresszesen legyetek egyutt!

3 honap meg semmi, plane ha mar ra is gorcsoltel... engedd el magad, fejben dol el!

2018. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
85%
3 hónap után ilyen hisztit csapsz?! Nyugi! Nekünk 6 hónap alatt jött össze. Szerintem ez inkább kevés, mint sok és nem csináltunk semmi hokuszpokuszt, csak amit kell. Sokan évekig próbálkoznak. Ha 1 év alatt nem jön össze, akkor menjetek dokihoz, addig szerintem nem kell tesztelgetni, meg hőmérőzni.
2018. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! nem szeretnék egy évet várni... nektek 6 hónap után hogy jött össze? néztél bármit? ovuláció stb? Ez nem hiszti... számomra ez egy fontos dolog, ennyi!
2018. júl. 13. 19:56
 10/55 anonim ***** válasza:
95%

Mi fèl ève próbàlkozunk,èn mit szóljak? 😊

Ismerem az érzést, nehèz ilyenkor derűsnek lenni... drukkolok nektek. Új hónap, új remèny.

2018. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!