Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fájó, láthatóan duzzadt...

Fájó, láthatóan duzzadt mellek, piros mellbimbó, körülötte a mirigyek megduzzadva, terhesség lehet?

Figyelt kérdés

Valamint a bimbó udvara elmosódott, nagyobb. Terhesség vagy inkább betegség? A ciklusom 13dik napján tartok. Benne a pakliban terhesség is, de nem valószínűbb mint más egészségügyi gond, 5 éve szexelünk így. Menzesz utáni nappn teszteltem a saját nyugalmam érdekében és negatív is lett az eredmény.

Előző menzeszem előbb jött meg mint kellett volna, és pár nappal előtte egy napon 1-2órás pecsételő vérzést tapasztaltam.

Érdemes ezzel dokihoz menni?


2018. júl. 14. 11:57
 1/3 A kérdező kommentje:
mármint 5 éve megszakítjuk
2018. júl. 14. 11:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha marad a mellfájdalom, akkor menj dokihoz.
2018. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha menzesz után teszteltél és még csak a 13. napon tartasz, akkor kizárt dolog, hogy terhes vagy. Viszont simán érezheted az ovulációdat. Avagy lehet hormonális oka is.
2018. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!