Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmmel együtt voltunk...

Barátnőmmel együtt voltunk lehet terhes?

Figyelt kérdés

Na úgy történt hogy nem hatoltam be teljesen csak kb a vesszőm feje volt bent és majdnem elmentem (ez idő alatt sztem folyhatott ki 1 kis sperma ) rövid idő utan meg folytattuk a jelenséget utána kint elmentem

Szerintetek lehet terhes vagy fölöslegesen aggodunk?



#szex #együttlét #aggodalom #nem szeretnénk gyereket
2018. júl. 14. 23:24
 1/7 anonim válasza:
100%

Lehet terhes. Aggódjatok.

Hány évesek vagytok?

2018. júl. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ez a "szórakozás játékok " kategóriába tartozik ? Mert ha igen akkor baj van
2018. júl. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Hülye, ezt a topicot gyerekek látogatják.
2018. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy?
2018. júl. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Most "majdnem elmentél" vagy került is sperma a hüvelyébe,te szerencsétlen?

Mert az lenne a lényeg.Írassatok esemény utáni tablettát,ha nem akar abortuszra menni az agyhalott barátnőd.

2018. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiába szépíted, behatoltál. Ráadásul védekezés nélkül. Tudod, így készül a gyerek. Ha kifolyt egy kis sperma, akkor orgazmusod volt? Vagy ezt mégis hogy érted? Fiam, nagyon ostobák és felelőtlenek vagytok. Csapjatok fel egy biológia könyvet, és azt olvasgassátok.
2018. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet terhes. Fiút vagy lányt szeretnétek? Mert gondolom gyereket akartok, mert ha a szexhez elég felnőttek vagytok, gondolom a normális védekezéshez is, ha nem akartok gyereket.
2018. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!