Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a július harmadikai együttl...

Ha a július harmadikai együttlétből fogant babánk, akkor 17-én (vagy az után) lesz pozitív a teszt, ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a kérdéseket, a válaszokat,a netet is bújom... Eddig arra jutottam, hogy az aktus után 14 nappal már lehet pozitív a teszt. Jók az információim, ugye? Előtte felesleges is tesztelni?
2018. júl. 15. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen, 2 hét után már ki kéne mutatnia. Babát terveztek?
2018. júl. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem terveztük, de 5 napja késik. Mielőtt megjön, azelőtt 2 nappal fáj a fejem mindig. Most semmi. Eddig nem foglalkoztatott, mert mindenkinek késhet pár napot, de nekem nem szokott és ennyit meg főként nem. Aznap nem védekeztünk, így lehetséges bármi.


Már beszéltünk róla, gondot nem jelent. Nagyon kíváncsi vagyok és izgulok.

2018. júl. 15. 10:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mar siman csinalhatsz tesztet :)
2018. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A tegnapi (délután csináltam) negatív lett. Nálunk DM van, így ma vettem újabb teszteket (kettő teszt van egy dobozban, x-epil), amit holnap reggel csinálok meg, ha negatív, de nem jön meg, akkor a másikat szerdán.


Néha bele-bele szúr a hasamba a fájdalom, főként jobb oldalon. És nem fáj a fejem. És nem akar beszakadni a derekam sem... Furcsa is, kissé ideges is vagyok (mint a vizsgák előtt voltam régen 😁). Nehéz várni.

2018. júl. 15. 11:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Együttléthez viszonyítva lehetnek plusz napok, úgyhogy a 14 nap nem garancia. Mert a spermiumok élnek pár napot, így pár nappal későbbi ovuláció is jó lehet. 2-3 naponta tesztelj nyugodtan! Szerintem a szerdai már elég biztos lesz.

Nekem is 4 napja késik, terhesség kizárva. Nem értettem de ma már elég könnyen fel lehet húzni szóval jön már.. nem szokott késni, ha mégis, 1-2 nap max.

2018. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, ma 15 van, akkor 100% szerintem 20 körül lesz ha nem jön meg de holnap is mutathat, csak azt nem tudjuk peteérés mikor volt.
2018. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi. :) hát maximum én is gyarapítom a tesztcsíkgyártókat.
2018. júl. 15. 12:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia, mi júl 2-án voltunk együtt (előtte sem, utána sem pár nappal mert elkapott előtte elutazott a férjem utána meg összeszedtünk egy jó kis betegséget) és ma reggel halvány pozitiv tesztem lett :)
2018. júl. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Milyen tesztet használtál?
2018. júl. 15. 14:13
 10/10 anonim ***** válasza:
predictor early.
2018. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!