Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igy lehetséges a terhesség?

Igy lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 17 éves vagyok és a mult hónapban először feküdtem le a barátommal. Védekeztünk és nem is ment el. Viszont ebben a hónapban nem jött meg és nemtudom hogy miért. Az lehetséges hogy így lettem terhes?

És mivel nem jött meg így tegnap újra lefeküdtünk, szintúgy védekezéssel és nem ment el. Ez hogy kétszer is lefeküdtünk miközben meg kellett volna jönnie ez befolyásol valamit?

Légyszi segítsetek nagyon tehetetlen vagyok így. Egyáltalán lehetséges hogy terhes vagyok?


2018. júl. 15. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az első szex összezavarhatja a ciklust. Ne görcsölj rá, ha védekeztetek, akkor nincs gond.
2018. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
400 Ft-ért már elég korrekt terhességi tesztet lehet venni bármely drogéria, néha trafik és szupermarketekben is!
2018. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi velem is ez volt az első után,ne parázz rá, szerintem biztos nem vagy terhes, ha védekeztetek is és nem is benned ment el.
2018. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkora hülyeség, hogy az első alkalom összezavarja a ciklust, hogy csak na...

A félelem miatti stressz, hogy esetleg terhes leszel, az már inkább késleltetheti. Nagyon nem voltál még kész erre lelkileg, mert ha GUMIVAL védekeztetek (magszakítás nem védekezés), akkor kizárt a terhesség. Ha mégis, te egy csoda vagy. Így nem lehet hozzáállni a szexhez.

2018. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ettől nagyobb butaságot nem is tudtak volna írna, hogy az miatt késik. Az együttlét inkább előre is hozza az orgazmus miatt.
2018. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyan védekeztetek?
2018. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!