Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbével és teszttel kapcsol...

Hőgörbével és teszttel kapcsolatos kérdés: Már 7 napja késik a mensesem, hőm fent van folyamatosan, de a HCG teszt negatív sajnos. Tapasztalatok/ vélemények?

Figyelt kérdés

22.ciklus napon volt egy kis barnás pecsételés (tényleg kb 1 csepp). A p.é. napját pontosan sajnos nem tudom, mert elutaztunk és otthon maradt az LH teszt (eddigi tapasztalatok alapján jól mutatja a termékeny napokat)... Eddigi ciklusaim 28-32 naposak voltak (előző 31), most már a 38. napon vagyok. Reggel csináltam terhességi tesztet, ami negatív lett.

Van valakinek tapasztalata ilyennel kapcsolatban? Szerintetek van esély...? 8 hónapja próbálkozunk.

Köszi a segítséget!


Hőgörbe:


[link]



2018. júl. 16. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem késik még a vérzésed, mivel a 23. napon volt tüszőrepedés a görbe szerint. (A késést nem a megszokott ciklushosszhoz kell nézni, ha van görbe, hanem a tüszőrepedéshez.) Most vagy a 14. Dpo-n. Nekem a kisfiammal 15. Dpo-n alig látható lett a kb. legérzékenyebb vizeletsugaras Facelle teszt. Nálad is a napokban fog csak eldőlni, hogy mi lesz a ciklusból. Drukkolok!
2018. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást!

Érdekes, hogy később volt p.é. Meg voltam győződve róla, hogy jó egy héttel hamarabb. ilyen még nem fordult elő... köszi a drukkot, nagyon örülnénk ha sikerülne :-)

2018. júl. 16. 14:05
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyanígy vagyok! Bár nekem még csak 2 napja késik, de nincs jele menzesznek. 37 volt ma a hőm. Előtte is már 2 hete 36,8-9.

Ez hogyan lehetséges?

Teszt negatív.

2018. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Lehetséges, hogy lassabban termelődik a hcg, később volt p.é, vagy valami kisebb hormonális dolog van a háttérben.

Mindkettőnknek az elsőt remélem!

Te mikor tesztelsz legközelebb? Én szerdán szerintem. Tünetem semmi sincs, máskor mindig érzékeny, duzzadt a cicim előtte, de most semmi...

2018. júl. 16. 18:42
 5/12 anonim ***** válasza:

Hogy kell megnezni a hőgörbén, hogy mikor lehetett a tüszőrepedes?

Hát, ha minden igaz, akkor július 4-én foganhatott a baba, ha megfogant!

Nekem rendszertelen a ciklusom, 28-40 nap közötti. Ugyhogy az is lehet, hogy még nemis késik.

Tüneteim viszont vannak: érzékeny cici, nagyon sokat alszom, ma reggel hánytam(bár tudom hogy az még korai lenne)

Szerintem nincs baba, viszont akkor nem tudom mi lehet ez.. Eddig nem volt fent a hő ilyen sokáig.


Drukkolok mindkettőnknek.🙏

2018. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Megkerdezhetem ez melyik alkalmazás ahol a görbét vezeted?
2018. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ez a 'Naptáram' nevű androidos alkalmazás :-)

Előző hozzászóló: elvileg a pé előtt hirtelen leesik, majd 1-2-3 nap alatt felmegy, de akkor már magasabb lesz, mint a leesés előtt mért érték. Ezt a 'hőemelkedést' a progeszteron okozza. A hőgörbével lehet következtetni a pé időpontjára, ill. arra, hogy meg id történt-e sikeresen (ezt mutatja az emelkedés). Szóval inkább utólagos következtetésekre alkalmas (szerintem). Nekem az endokrinológus legalábbis emiatt ajánlotta.

2018. júl. 17. 10:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Annyival egészíteném ki a kérdező válaszát, hogy a tüszőrepedés előtt nem kötelező a hőesés, nekem nem volt jellemző, egyszerűen elindult alaphőről felfelé. :)

És igen, kizárólag utólagos azonosításra alkalmas. Repedés után 4-5 nappal jelenthető ki csak biztonsággal, hogy megtörtént-e, illetve mikor történt a repedés.

#1 voltam

2018. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Leírom nekem hogy néz ki:


Alaphő:36,50 és 36,60 között.

Majd július 4.-től: 36,51

36,74

36,85

36,79

36,81

36,87

36,87

36,90

36,88

36,82

36,90

36,88

37,01

36,96


Ma 30.napon vagyok,szerintetek?

2018. júl. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Háááát, ha van, hogy csak 40 napra jön meg, akkor simán lehet még fent. Van, hogy a menses első napján, de előfordul, hogy csak a többedik napon esik le...

Ha a leghosszabbhoz (tehát 40 nap) képest pár nappal később is fent van, akkor LEHET baba. Egyébként sok minden okozhatja sajnos...

Nekem ma csökkent a hőm 36,7 re 36,9ről, de még nem jött meg. Remélem, nem is fog :-)

2018. júl. 17. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!