Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt 5 nappal...

Menstruáció előtt 5 nappal erős pozitív teszt? Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Június 22.-én volt.meg az utolsó menstruációm. Most Július 20-án kellene megjönnie,viszont két hete folyamatosan szédülök hányingerem van. Első terhességemnél ilyen tünetem nem volt. Annyira erősek voltak a tünetek , hogy annak ellenére , hogy tudtam korai csináltam hétfőn egy tesztet normál érzékenységűt esti vizeletből és erős pozitív lett. Ma reggeliből megismételtem szintén pozitív. Ez lehet,hogy ilyen korán kimutatta a teszt és ilyen hamar vannak tüneteim? Orvosom 30.áig szabadságon van.

2018. júl. 18. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet az h az előző ciklusban lettel terhes? Legutóbbi menzesz milyen volt?
2018. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Normálisan időben megjött semmi különös nem volt az előző ciklusomban. De már ez is megfordult a fejemben nekem is.
2018. júl. 18. 10:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehetséges ez, ha korábban volt peteérésed, nem a ciklus közepén.
2018. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Tünetek nem a 6. hét körül jelentkeznek? Sztem előző ciklusban fogant. Hcg alapján biztos megmondják. 30a előtt nem mész másik dokihoz?
2018. júl. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

A tünetek meg a pozitív teszt a beágyazódás után kb két héttel jelentkeznek.

A peteérés sokszor nem félidöben van, hanem máskor, ezért a menzesz elött, alatt és után is teherebe lehet esni.

Igen sokan lesznek terhesek a menzesz utáni szexböl, mert azt hiszik, akkor nem lehetséges.

Szerintem neked is ez lehet, hogy a menzesz után lettél terhes.

2018. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tb alapon sem kapok hamarabb időpontot. Másik orvoshoz pedig nem szívesen mennék. De ha rosszabbul lennék akkor mindenképpen megyek.
2018. júl. 18. 11:17
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen közvetlenül a menzeszem után egy nappal voltunk együtt párommal. Már másfél éve várunk a kistesóra. Remélem minden rendben lesz.
2018. júl. 18. 11:18
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 nappal előtte lett erős pozitív esti tesztből,mint ahogy meg kellett volna jönnie. Azért teszteltem,mert el kezdett feszülni a mellem úgy,mint mikor egész éjjel nem szopik a baba,és egy kevés tej is ürült.Már 2 éve nem szoptattam akkor,és sosem tapasztaltam ilyet menzesz előtt.Abban a ciklusban fogant a baba.
2018. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván előbb estel teherbe, máshogy tuneted se volna..erős pozitív tesztet meg végképp nem..
2018. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 nappal előtte lett pozitív este!, azert teszteltem en is, mert ugy fajt a mellem, mint az elozo terhesseg elejen, illetve a mehem is olyan fura mod “ereztem”.

Nekem biztos, hogy ebben a honapban foganf, csak picit korabban.

2018. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!