Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez lehet megint...

Szerintetek ez lehet megint terhesseg?

Figyelt kérdés
19 eves lany vagyok. 18 evesen volt egy vetelesem 10 hetesen, es amig nem halt el, addig kb ugyanezek a tunetek voltak, mint most. De az elozonel mar a keses napja elott is volt olyan farkasehsegem, hogy ejjel muszaj volt ki mennem enni, mert mar rosszul voltam, mintha semmi nem lett volna a gyomromba. Meg az ubit kivantam, a savanyut, es ezek most is ugyanigy megvannak, meg neha puffadok, hanyingerem van, es 2 napja szur a hasam alja, meg nagyon faradekony vagyok, pedig 3 napja semmit nem csinalok.:D vedekezes nelkul voltunk egyutt a parommal, pont ovulacio kornyeken, ezert is gondoltam terhessegre. Szerintetek?
2018. júl. 19. 00:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Terhes vagy.

Gratulalok ehhez meg ahhoz is,hogy 19éveseh nem tudsz felelõsségteljesen dönteni,illetve helyesen írni(gondolok itt az igekötõs szavak használatára)

2018. júl. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Aruld mar el nekem, mit ertesz te azalatt, hogy nem tudok felelossegteljesen donteni? Faj neked, hogy 19 evesen meg van mindenem, kulon lakasom, egy dolgozo parom? Es igen az elso terhessegem veletlen lett. De az nem azt jelenti, hogy ez is veletlen. Tajekozodjal elobb, aztan itelkezz😉

Es ha mar a helyesirasnal tartunk, a tied se tokeletes. De hidd el, ha nem kotottel volna egybol belem, en se kotnek beled. Egy szoval nem szoltam neked szerintem eg, rossz szot se eddig (bocs irtam, mielott ebbe is belekotsz) de latom, neked ez jutott, hogy masban egybol a rosszat latod meg. Siman annyit irhattal volna nekem, hogy 'Terhes vagy', ahogy irtam, a gratulaciot meg koszonom szepen, de akkor mar hadd ragadjam meg en is az alkalmat es hadd gratulaljak neked, amiert te is olyan tokeletesen helyesen irsz, es hogy fontosabbnak tartod a sajat eletednel azt, hogy masokba belekoss. Tovabbi jo estet!😉

2018. júl. 19. 01:15
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Késik már a menzeszed?
2018. júl. 19. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Talán kellene egy tesztet csinálni...
2018. júl. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Ne haragudj kérdező, de az, hogy neked 19 évesen lakásod van nem a te érdemed, jobb leszögezni, erre ne legyen nagy a szád, akármilyen bunkó komment is érkezik!


Ettől függetlenül nevelheted majd jól a babát, megérthető az is, hogy már szeretnétek. Mindenképp keress fel egy orvost, jobb biztosra tisztázni, illetve kizárni, nehogy baj legyen!

Ha összejön a dolog, akkor előre is jó babázást nektek! :)

2018. júl. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

"19 evesen meg van mindenem, kulon lakasom, egy dolgozo parom?"

Ez aztán igen! De hol marad a több éve tartó stabil kapcsolat, a szakmád, a munka világában letöltött időd?


Szép és jó örökölt/kapott lakásba szülni a barátod pénzére, csak nem biztos hogy ez olyan jó ötlet 19 évesen.


Egyébként a falási roham meg a kovi ubi kívánás több több hetes idősebb terhességnél jelentkezik, ha jelentkezik. Mutatja a komolyságod hogy úgy tippelsz terhes vagy e, hogy mostanában többet zabálsz :D


Ha majd a nem várt előtt vagy, de inkább várd meg még késik, tesztelj vagy menj orvoshoz. És ne egyél mindent össze mert te azt hiszed terhes vagy.

2018. júl. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Teszt.
2018. júl. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem védekeztetek, lehetsz terhes, 30 év alatt 25-30% az esélye egy hónnapban. Ha már késik a menzeszed 1-2 napja, akkor csinálj tesztet reggeli pisiből. Orvos pedig akkor láthat valamit, ha már egy hete késik.

Szóval marad a várakozás - tünetek alapján nem lehet megmondani, mert a koraterhes tünetek teljesen megegyeznek a menzesz előtti tünetekkel (nagyobb étvágy, hányinger, hasi kellemetlenségek, mellfeszülés, alacsony vérnyomás okozta fejfájás, szédülés, aluszékonyság, aranyér, sok pisilés... stb.), és pláne felerősödhetnek, ha izgatottan figyeled magad.

2018. júl. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
"Orvos pedig akkor láthat valamit, ha már egy hete késik." => Inkább legyen az 2 hét... A többiben egyet értek, a konkrét terhes tünetek meg jóval a pozitív teszt után jelentkeznek (már ha egyáltalán vannak, mert valakinek nincs is.)
2018. júl. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem kellene azzal dicsekedni, hogy anyádék alád toltak egy lakást, és a te gyedet hol lesz? mert az ugye nem képzeled, hogy apuka majd egy terhes, utána egy kialvatlan tini lánnyal marad?
2018. júl. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!