Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek vagy esetleg...

Terhes lehetek vagy esetleg más okozza?

Figyelt kérdés
Pár napja nagyon rosszul vagyok,faj a fejem,szédülök,hányingerem van.Néha fáj a mellem es az alhasam.Annak ellenére hogy több mint egy hete elmúlt a menstruációm nagyon megijedtem hogy mi lehet a gond.Csináltam tesztet is,negativ lett.Mi okozhatja a rosszulléteket?Esetleg a peteérés is közre játszhat?

2018. júl. 19. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmképp sem terhesség!


Most menstruáltál, és a teszted is negatív.


Itt pedig nem belgyógyászok rendelnek online. Szóval ha aggódsz akkor ballagj el a háziorvosodhoz.

2018. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 hete volt a menstruációd, negatív a teszt, nem terhesség okozza a tüneteid. Igyál sokat ebbe a melegbe, figyelj a sóbevitelre. Ha nem javul menj orvoshoz.
2018. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!