Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges így a terhesség?...

Lehetséges így a terhesség? Lehet buta gondolat

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Eszembe jutott egy gondolat, ami nem hagy nyugodni. Rezia fogamzásgátlót szedek. 07.09-én vették ki a mandulámat, és aznap ki kellett hagynom,majd csak másnap késő délután szabadott tablettát bevennem. A kihagyott tablettát békénhagytam, folytattam tovább a szedést, mivel nem volt nálam sem betegtájékoztató, sem pedig internet hogy utána nézzek. Na most az a helyzet, hogy ugye ez egy hétfői nap volt, és előző héten csütörtökön voltunk együtt a párommal, és bennem ment el. És most nagyon idegesít az a gondolat, hogy ugye a sperma több napig életképes, és hogy az az egy nap kihagyás elegendő volt e a terhességhez. Péntek 13-án jöhettem haza, azonnal megneztem a betegtájékoztatót, és pótoltam a kihagyott szemet is. Aznap 'megjött', holott 18-án kellett volna. Kb 3 napig tartott, néha volt csak kis pirosasság, aztán tegnap egyszer volt még halvány pirosas rózsaszínes folt a papíron és a fehérneműn. Orvoshoz még nem tudok elmenni, mert ágyban lábadozok, de nem hagy nyugodni ez a gondolat.


2018. júl. 19. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2018. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
37%
Istenem... 😰
2018. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!