Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem múlik a mellfeszülés?

Miért nem múlik a mellfeszülés?

Figyelt kérdés
Most már 4 napja fáj a mellem és a mellbimbóm környéke.Nem rég volt menszeszem,teljesen normálisan zajlott le,még talán erősebb is volt.Igaz hogy most vagyok ovulációnál,de ilyen erősen még sose éreztem.Létezhet olyan hogy mondjuk másfél hete,a ciklus elején teherbeestem és már annak a tüneteit érzem?Mikor érdemes tesztelni?Menstruációig még 12 napom van hátra.

2018. júl. 22. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, én azt javaslom, hogy makd csak a nem várt napján tesztelj. Peteérés nagyon eltérő lehet, nekem a ciklus közepén volt, de a tesómnak ( ő hőmérőzőt orvosi javaslatra) a ciklusa legvégén a menzesze előtt. Olyat is ismerek akinek pedig a menzesze utáni napokban, úgyhogy lehetséges, hogy babát vársz. Másrészt nekem az első 6-8 hétben semmilyen tünetem nem volt, de lehet, hogy másnak feszült a melle. Várj még 2 hetet, aztán tesztelt. Ha pozi remélem megosztod itt is. :)
2018. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!