Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Testvérem által ki íratott...

Testvérem által ki íratott fogamzásgátlótól lesz valami bajom?

Figyelt kérdés
Megkértem a nővéremet hogy irasson ki nekem fogamzásgátlót azt szedem szerintetej biztos hogy így nem esek teherbe ?

2018. júl. 22. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj csak: ha ahhoz gyerek vagy, hogy gondolkodj és orvoshoz menj, szerintem a szex is korai.
2018. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt meg hogy érted? Hogy a testvéred ment el beszélni az orvossal, őt vizsgálták ki, a nevére kapott gyógyszert és te veszed be? Ráadásul úgy, hogy sejtem még nem is vagy 16? Akkor baromi nagy hülyeséget csibész, már ne haragudj! A tesód nem a klónod... A gyógyszert mindenkinek saját tünetei, testalkata szerint írják fel, ha jól tudom vértesztet is kérnek előtte. Van akiknek tilos szedni... Tehát nem csak hogy lehet nem is fog védeni, hanem a saját egészségedet is teljesen tönkreteheted. (a hormonális fogamzásgátlók hosszútávú szedése amúgy is nagyon gyakran teljesen felborít... 20 év múlva majd belátod magadtól is, hogy bárcsak ne szedted volna).
2018. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak az biztos, hogy felelőtlen vagy.
2018. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. De lehet, hogy igen. Meg az is lehet, hogy előtte trombózisod lesz.
2018. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Off:

A tobbi valaszadotol kerdezem, hogy ma mar csinalnak kivizsgalast, mielott felirjak a fogamzasgatlot?

Csak azert kerdezem, mert 17 evvel ezelott kezdtem el eloszor fogamzasgatlot szedni, 7 ev alatt kb 4 kulonbozo orvoshoz jartam maganban es volt idoszak, hogy privatban, de egyik sem kert meg egy szinpla vertesztet sem soha. Csak irtak, ami divatos volt akkor, kb 3 evente pedig javasoltak valami ujat.

Konkretan az 5. irvos, epp egy sztk-s, akihez uj lakhelyem miatt kezdtem jarni, o volt az elso, aki nem volt hajlamdo kiirni gyogyszert vizsgalat nelkul. Vertesztet kert, ami rossz lett, majd meg tobb vizsgalatra kuldott, kiderult, hogy soha nem is szedhettem volna hormonalis, szajon at szedheto bogyot.


Ma mar minden orvosnal alap, hogy kivizsgalnak, mielott felirjak eloszor a fogamzasgatlot? Mert jo lenne, ha igy lenne.

2018. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Én nem tudom, csak feltételezem... Még sose volt és nem is lesz szándékomban ilyet szedni. Valóban fontos lenne, ha nem vajon írnák fel az orvosok, de sokat olvastam a témában, és azt hiszen még mindig divat rendszertelen ciklusra vajon felírni bogyót... Pedig óriási hiba, mert mesterséges hormon nélkül is beállítható a ciklus, na meg a tabi épp hogy csak eltakarja a ciklust és valami teljesen hamis képet alakít ki a testben.
2018. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, bele is halhatsz.
2018. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is mindenféle vizsgálat nélkül írták fel. Nem váltottam ki, unokatesómét kezdtem el szedni. Nem jött be, soha többet nem kell semelyik fajta....
2018. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszototkat😊
2018. júl. 22. 15:16
 10/12 anonim ***** válasza:

6! Igen ma már van kivizsgálás.

A májfunkciók lényegesek, meg hogy nincs-e Leiden mutáció. Bár utóbbit alap laborokban nem is csinálják.

2018. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!