Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyakori pisilés minden kismamá...

Gyakori pisilés minden kismamánál van? Mikortól jelentkezik? Lehet ez a terhesség első jele?

Figyelt kérdés
Nem vagyok felfázva, de elég sokat járok pisilni és nem iszok többet mint szoktam. Éjszaka sosem szoktam erre ébredni, most viszont éjszaka 3kor muszáj volt mennem, mert nagyon nagyon kellett. Reggel 7kor már megint annyira kellett, hogy szinte a derekam fakt ahogy tartottam vissza. Egy fél órában 2-3x megyek. Kinél mikor jelentkezett?
2018. júl. 22. 10:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Mindig is sokat pisiltem. Szóval aggódtam is mi lesz ha egyszer várandós leszek.. hogy fogok bírni a miniatűr hólyagommal..


A 15-dik hét óta piselek a szokottnál is többet, különösen éjjel.


Soha nem jutott volna eszembe, hogy azt feltételezzem magamról, hogy terhes vagyok pusztán azért mert egy éjjel gyakrabban pisiltem.

2018. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel órában 2x 3x kell akkor felfàztàl.
2018. júl. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Alapból sűrűbben kell pisilni mennem. Viszont terhesen abszolút nem változott semmi, nem kellett még ettől is sűrűbben pisilnem. Max. akkor, amikor már igen csak előrehaladott volt a terhességem és a fiam nyomta a húgyhólyagomat.

Viszont attól nem fáj az ember dereka. Inkább fordulj orvoshoz és nézzék meg a vizeletedet, ugyanis nem kizárható egy húgyhólyaghurut. Az a sűrű vizelési ingert és a derékfájást jobban indokolná, mind egy korai terhesség.

2018. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok sokat pisilős ami a várandósság alatt sem változott.olyan nincs hogy valami minden kismamánal azonos legyen!:D
2018. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem a terhesseg jele. Miota kesik?
2018. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4 napja, de első nap negatív volt a teszt.
2018. júl. 22. 11:27
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem csoda. Keses utan 5-6 nappal boven eleg tesztelni.
2018. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Imádom ezt a "nem vagyok felfázva de állandóan pisilek" dolgot. Pont mint a "nincs torokgyulladásom de nagyon fáj a torkom".

Ha valóban nagyon gyakran pisilsz pedig nem iszol sokat, akkor de, fel vagy fázva, de csak enyhén és azert nincs más tüneted mint pl. csípő vagy égő érzés.

2018. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hagy tudjam már én, hogy fel vagyok-e fázva vagy sem :) nem, nem vagyok felfázva és ezt biztosra tudom. Most voltam dokinál, mert gyakran fájt a vesém, de semmi köze a felfázáshoz, vagy a pisiléshez, nem ez volt a kérdés, szép napot!
2018. júl. 22. 13:58
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem minden kismamánál, ilyet egy tünetre se lehet mondani, mert nagyon változó kinél mikor és milyen intenzíven jelentkezik 1-1 tünet meg ki is maradhat.

Én alapból nagyon ritkán pisilek de terhesen sűrűbben kellett. Nem sokkal sűrűbben, kb duplaannyiszor. De kb 6-7-8 hetesen kezdődhetett, nem nemvárt körül. Sőt, nemvárt napján délután csináltam tesztet úgy, hogy 5 óráig nem voltam pisilni. Ilyen rossz szokásom volt terhesség előtt, mondjuk azóta duplaannyit iszok, de nem ez a lényeg. Majd igazán sűrűn csak az utolsó hetekben kellett, mikor még éjszaka is többször felkeltem. :) Max 1 órát bírtam ki. Volt mikor ennél is sűrűbben és olyankor ki is derült, hogy tényleg felfázás volt, nem mindig van annak feltűnő jele, ha enyhébb a gyulladás.

2-3-4 naponta nyugodtan csinálj egy tesztet, amíg nem jön meg!

2018. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!