Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha kimaradt...

Lehetek terhes, ha kimaradt egy szem a fogamzásgátlóból?

Figyelt kérdés

Holnap kellene megjönnie, és csak most vettem észre, hogy 1 db helyett még 2 db szem van a levélen... És így azt sem tudom, melyik hétről maradhatott ki egy.


Ráadásul azóta 2 sráccal is szexeltem, bár az egyikkel csak most 3 napja, úgyhogy az kétlem, hogy gondot okozhatna. Nem használtunk óvszert.


Most egy pár napig enyhén vérezgettem viszont, nem rég állt el, annak lehet köze a kimaradáshoz?


2018. júl. 22. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha kicsi is, de lehet esélye a terhességnek. Vérzés szintén lehet a kimaradt tabletta miatt. Az jó hogy használsz fogamzásgátlót, de rendszertele szedés mellet nem sokat ér. Ráadásul alkalmizás mellett a gumi sem ártana, nem tudhatod mikor fogsz ki beteg\aidses partnert, és attól a tabletta nem fog megvédeni. Arra meg nem számíthatsz hogy igazat mondanak a partnereid\tudnak a tulajdon betegségükről. Mindenesetre nagy felelőtlenségre vall részükről is alkalmi szexbe óvszer nélkül belemenni.
2018. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy nem tudjuk melyik héten maradt ki, nem lehet megmondani. Ha az elsőn vagx az utolsón, akkor lehetsz, ha a másodikon, akkor nem.
2018. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kevés barátnője volt a srácnak, és sosem volt alkalmi szexe, és ez sem az volt.
2018. júl. 22. 11:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. júl. 22. 11:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Éppen azért szakítottunk, mert már nem voltam szerelmes. De igazság szerint semmi közöd hozzá.
2018. júl. 22. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!