Beagyazodasi verzes?

Figyelt kérdés
A menstruaciom elott egy napig minimalis barnas folyast tapasztaltam, mivel szokatlan volt ezert utananeztem. A beagyazodasi verzes volt amit eloszor talaltam, de ertetlenul allok a dolog elott mert igazabol nem szexeltem vedekezes nelkul, igazabol nem is szexeltem, pettingen kivul nem volt semmi. Egesz regota fajnak a melleim, ez normalis menstruaciojel nalam es igazabol meg egy par napig nem is kene megjonnie, viszont ezt a barnazast nem ertem.. ( elotte levo nap ujjazott meg a baratom es utana fellepett egy kis verzes, talan annak a maradvanya?) De nyugtassatok meg, rettentoen felek a terhessegtol, mindent igyekszem kizarni a lehetosegere es megis ez van
2018. júl. 23. 06:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek van beágyazódási vérzés

Illetve az előzö menzi maradványa is tusztul így ki

Vagy annyira minimális a vérzés hogy mire kiér oxidálódik és barnázás lesz

Ez a helyzet hámsérüléses vérzésnél is ha enyhe

2018. júl. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ujjazás maradványa

Ha félsz a terhességtől

Menj nőgyógyászhoz aki felvilágosít arról h hogyan is készűl a baba

2018. júl. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Saját magadnak mondasz ellent. Az elején még menstruáció előtti napot emlegetsz, aztán meg nem is kéne még megjönnie? Amúgy szex nélkül elég nehéz lenne teherbe esni. 😊
2018. júl. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Ahhoz, hogy terhes legyél, telibe beléd kell élveznie a barátodnak. Tudod, rendes szex által.

Itt sokan szeretik egymást rémisztgetni (nem, nem ennél a kérdésnél értem, sőt, ez inkább a szexuális kategóriára jellemzó), de attól, hogy valaki rád csöpögteti pl, nem fog befolyni, és nem lesz gyerek.

Sőt, a megszakításos szexnél is készpénzként kezelik, hogy terhesség lesz. Hát, elárulom, ott legtöbb esetben a "megszakítás" nem időben történik, vagy épp meg sem történik, de Pistike szégyenli, hogy elsült, és megeteti a Marikát azzal, hogy vigyázott, és kivette időben...

Fogamzásgátló HELYES használata mellett is kb esélytelen, ott is javarészt valami el lett ba$zarintva, max nem vették észre.

Annyira nem egyszerű azért teherbe esni, mint itt fel van konferálva.

(És nem, rohadtul nem azért mondom, mert nekem nehéz volt. 15 éve élek szexuális életet, megszakítással sose lettem terhes, itt jönne az, hogy biztos nem vagyok túl termékeny, hát ennek ellenére az első gyerek 4 hónap, a második másfél hónap alatt jött össze, a harmadik egyetlen, pont középidőre sikerült, védekezés-mentes szex eredménye. És gyanítom, nem én vagyok az egyetlen ezzel...)

2018. júl. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-essel egyet értek

12 éve megszakítással csak akkor estem teherbe, amikor szerettem volna és mindkettővel 2. hónapra sikerült is

De a régi öregek szerint a jó pi.a a lepedőről is felkapja :D

2018. aug. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!