Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek legközelebb?...

Mikor teszteljek legközelebb? Menzeszem 30-33 nap közé tehető.33. Nap teszt negatív.

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 35. Ciklus napon. Menzesznek nyoma sincs , csak WC - nél a papír halvány barna. 31. Napon volt egy csöpp vér a tisztaságin. Hőm még fent van, cicim is duzzadt, mellbimbóm nagyon érzékeny, de ez mindig így van menzesz előtt. Amit most furcsálok hogy mindig a jobb oldalon szokott fájni a hasam a derekam, most pedig a bal oldalon fáj a derekam és bal oldalt görcsölget szurkálgat a hasam , menzesz előtt egy héttel mindig fehér folyásom van, most nincsen. Egy éve nem jön össze a baba, már nagyon ki vagyok . Érdemes még tesztelnem vagy nem. Egy negatív teszt meg Győző de mensi sehol.

2018. júl. 23. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
2 nap múlva csinálj még egyet,ha az is negatív,akkor nagy valószínűséggel nem vagy terhes.
2018. júl. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, az lesz , megvárom a szerdát. Csak ez a várakozás megőrjítő. Letroxot szedek pajzsmirigyre, unokahúgomnak következő hónapban össze jött a baba , én már 3. Hónapja szedem és semmi.
2018. júl. 23. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ne keseredj el,nem vagyunk egyformák,egyáltalán nem azt jelenti,hogy nem fog összejönni a baba.Csak ezek szerint pár hónapot még várat magára.Sok sikert! :)
2018. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyetlen egy dolog miatt vagyok elkeseredve, hogy nagy szerencsémre most találtam meg azt a férfit akivel leélném az egész életemet 36 éves fejemre, most 37 vagyok és az idő miatt is aggódok
2018. júl. 23. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!