Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal tervezünk kisbabát, nem görcsölünk és stresszelünk rá, de örülnénk ha összejönne.

Különösen az ovulációra figyelünk oda, ez a hónapban is így volt, pár napja hányingerem van, erősebben érzem a szagokat, enyhe fejfájás,

A mensim 5 napot késett, tegnap barnás pecsételődött a"vérzéses volt" most nagyon enyhe vérzésem, szinte nincs is.

Enyhe görccsel.

Terhességi tesztet csináltam, de negatív lett.

Valaki véleményt, saját tapasztalatot?

Normális válaszokat előre is köszönöm.



2018. júl. 23. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha negativ akkor nincs baba.. de tesztelj egyet par nap mulva hatha
2018. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a saját tapasztalatom, hogy van hogy ilyen a menstruáció. Nekem szabályosak a ciklusaim, de volt már, hogy kimaradt, vagy csak ilyen "alig valami" vérzés volt. Amikor én terhes lettem egyáltalán nem jött meg és a tesztem a menzesz kimaradásának napján pozitív volt. De mindenki más, ha továbbra sem jön meg, pár nap múlva csinálj egy újabb tesztet. Ha az is negatív akkor nincs mit tenni. Várd meg a következő ciklust és hajrá. ;)
2018. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Késett a mensid,van ilyen,meg az is normális,ha néha nem a megszokott mennyiségű.A teszt negatív,nem vagy terhes.
2018. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hat köszönöm.

Csak nem tudom hová tenni a rosszulléteket, meg a barnás vérzésemet,sosem volt ilyen. x-epillel teszteltem, az előbb olvastam róla pár rosszat.

2018. júl. 23. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!