Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladéktól teherbe esni?...

Előváladéktól teherbe esni? Mekkora az esélye?

Figyelt kérdés

Őszre tervezzük a bébi projektet, idejében abbahagytam a fogamzásgátlót. (Áprilisban tettem le, tudom, hogy azt mondják, hogy nem kell várni fél évet, én mégis akkor leszek nyugodt, ha adok a testemnek regenerálódási időt, ciklus álljon be rendesen stb.) Addig megszakításos módszerrel védekezünk. Ismerjük a testünk jelzéseit, a végét nem punciközelben fejezzük be. :)

Mekkora az esély így a terhességre? Nem lenne gond, ha jönne a baba :)


2018. júl. 23. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Mi 2 évig védekeztünk így, nem lettem terhes, de mindig idejèben kihúzta, termékeny napokon gumit hasznàltunk ovu naptárral és mindig megérzem az ovut még ha késik is, és csak egy menet volt mindig.
2018. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Hát mivel NEM védekeztek, mert nem, a megszakitasos módszer nem az, így 50%-50%, vagy terhes leszel vagy nem. Nem értem, ha valóban annyira ki akarnad várni azt a bizonyos félévet, mint ahogy itt állítod, akkor képesek lennetek normálisan védekezni és gumit használnátok.....
2018. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pearl indexet nézd meg, ha jól emlékszem, normál szexnél 85%, hogy egy éven belül terhes lesz a nő, megszakitásnál 35%, szerintem ez egy nagy különbség, persze a tablettánál védekezöknél csak 0,1 kb.
2018. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!