Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik vetélés után rögtön...

Akik vetélés után rögtön próbálkoztak a teherbeeséssel, mennyi idő után jött össze?

Figyelt kérdés
Persze, arra gondolok, akinél nem kellett műteni, és azonnal próbálkozhattak.
2018. júl. 26. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Igaz hogy nekem műtéti befejezés volt de mikor újra kezdtük a probálkozást az első hónapban sikerült. elötte viszont több évet vártunk a babára.
2018. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett műszeresen befejezni, ra a 2. honapban lett a kovetkezo terhessegem. Addigra az alapkivizsgalast le is futtattuk, ki is derult a baj, egy olyan dolog volt, amit terhesseg alatt kellett kezelni, elore nem tudtuk, igy nyugodtan teherbe tudtam esni. Abbol mar lett is baba.:)
2018. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem műszeresen fejeztek be és rogton az első hónapban terhes lettem de hat hónapot vártunk addig vedekeztunk.
2018. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem októberben szakadt meg egy terhességem. Azóta sem jött még össze.
2018. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Januárban nekem is volt műszetes befejezés, és májusban műtöttetk petefészek cisztával, azóta próbálkozunk, remélem sikerül már.
2018. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Spontan veteltem. Mutet nem volt.

1 ciklust vedekeztunk, utana nem es egybol jott a fiam aki most 5honapos.:)

Amugy elotte 1 evig "probalkoztunk"!

2018. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

Spontán elvetéltem, és bár nem maradt bent semmi, a biztonság kedvéért volt művi beavatkozás.

Rákövetkező hónapban 1 alkalomból fogant a kisfiam.

2018. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!