Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet pozitiv a terhességi...

Lehet pozitiv a terhességi teszt ha a masodik csik csak nagyon halvanyan jelenik meg?

Figyelt kérdés
A menzeszem megjott de csak 2napig tartott
2018. júl. 28. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 2 csík halvány az akkor is 2 csík szóval igen, terhes vagy, viszont azt nem értem, hogy jön ez a Fogzás kategóriába?
2018. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha az adott időn belül jelent meg a második csík, akármilyen halvány, akkor is pozitív.


Ha ídőn túl, akkor nem releváns, nem értékelhető.

2018. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha megjött a vérzésed akkor nem biztos, hogy van baba.Lehet, hogy elindult valami de megszakadt a folyamat.Nekem is megjött de furán éreztem magam, ilyen lett a tesztem


[link]


De még sincs baba, pedig ez nem is halvány.


Renélem a te eseted más, menj el mindenképpen dokihoz!Szorítok!

2018. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kedves 3. Válaszoló !


Az azért elég durva hogy ilyen teszted lett és meg sincs baba ??? Ezt biztos ?????


Másoknak babával, elő terhessége mellett nem lesz ilyen pozi tesztje !


Őszintén sajnálom ha tényleg nem baba !

2018. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4. Es vagyok!


Kérdező nem tudsz feltenni a tesztrol képet ? Talán így jobban tudnánk segíteni !


Előfordulhat persze hogy egy minimálisan leválik a nyálkahártya várt/nem várt mensi idejében ... ez jár egy mensi szeru vérzessel de az nem 5 napig tart hanem 1-3 max ! És mennyiségre nyilván kevesebb !

Tehát akar meg lehet pozi is a teszted !

2018. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3mas es honnan tudod biztosra hogy nincs? Doki megnezte?
2018. júl. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

No hát ha 3# as ilyen teszted van, ott valaminek lennie kellett.. azért ilyen tesztet nem produkál egy nem terhes nő! Én sokat teszteltem, de ilyen tesztem csak elmaradt mensi után lett! És terhes voltam..

Ez biztos HCG teszt? Nem véletlen LH?

2018. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.Tuti nincs baba.2 alkalommal voltam uh-n, semmi nem volt csak 7 mm nyálkahártya.2 alkalommal voltam vérvételen előszőr 283 volt a hcg, 2 nappal később már csak 224 szóval csökkent, doki szerint korai vetélés ment végbe.Megtermékenyült de nem tudott notmálisan beágyazódni...sajnos.Higgyétek el én is babára számítottam. 😭
2018. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, facelle terhességi teszt volt, nem ovulációs.
2018. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Na de akkor volt baba 3#- as válaszoló. Az már más kérdés ugye hogy nem tudott beágyazódni és mégsem maradt meg. Na de akkor ne írd azt hogy neked ilyen pozi volt és nem volt baba.
2018. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!