Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire gyakori a terhesség...

Mennyire gyakori a terhesség alatti menstruáció?

Figyelt kérdés
Gyik ismerősöm állítása szerint egészen addig nem tudott a babájáról, míg meg nem mozdult, mert közben rendszeresen megvolt neki. Több helyről is hallottam ilyet. Nekem is megvan, de több napja rosszullétem van reggelente, és utóbbi alkalommal elég nehézkesen is jött meg.
2018. júl. 30. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Terhesség alatt nincs menstruáció, lévén hogy az a mehnyalkahartya leválásával járó vérzést jelent. Van olyan, hogy vérzés a terhesség alatt, ennek oka lehet barmi. Az, hogy pont abban az időszakban történjen, mint amikor rendesen menstruálna, nem valószínű. Ezt többnyire azok szoktak mondani, akik valami miatt el akarják titkolni a terhességet. Ha amúgy valaki nem tudja hogy terhes és vérzést tapasztal, nem rohan azonnal orvoshoz, plán e ha amúgy is rendszertelen a menstruációja. Egy terhes nő azonnal rohan.
2018. júl. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy volt, hogy két nappal elöbb jött meg, de úgy, hogy elő nap csak halvány rózsaszín folyásom volt (sosem volt ilyen). Ez meg lehet a beágyazódás jele is. De aztán ez átment "rendes" vérzésbe, úgyhogy meg is nyugodtam. Aztán az utóbbi 3 napban hányingerem volt reggelente, erre nagymamám poénkodott, hogy "csak nem?", mondom nem, éppen megvan. Erre jelenlévő ismerős mondta, hogy anno neki kb. fél terhessége alatt rendszeresen megvolt. Egészséges lánya született, 32 éves már. Innen jutott eszembe a kérdés. Van egy műsor "nem tudtam, hogy terhes vagyok" címmel, ott meséltek ilyeneket még a nők. Én magamtól biztos nem gondolnék ilyenre.
2018. júl. 30. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Tesztelj és kiderül, van otthon?
2018. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy lehet vérzésed, de az más jellegű. Más a mennyiség, esetleg a színe, hogy meddig tart stb. Mamámnak mindkét terhessége alatt volt ilyen vérzése a menstruáció időpontjában.
2018. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!