Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24 nap késés, teszt negativ,...

24 nap késés, teszt negativ, barnázás?

Figyelt kérdés
Sziasztok.24 napot késett a mensim(31napos a ciklusom..plusz minusz 1-2 nap)csinaltam tesztet de negatív lett.meg aznap este volt egy kicsi barnazas azota semmi ez 2 napja volt. A teszt szerintem akkor mar kimutatta volna.sokat strandoltam mostanaban,lehet a hideg viz zavart be ennyire!? tudom hogy doki a helyes válasz.csak erdekelne hogy valaki jart mar hasonlo cipoben? Elore is köszi a válaszokat :)
2018. júl. 30. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a torkosborz lyukába zavarna már be a hideg víz?

Ha menzesz helyett 24 nappal negatív a teszted, akkor jó eséllyel hormonzavarod van, de az is lehet hogy fertőzés amit a strandon kaptál el, mindenesetre ez nem terhesség.

2018. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. Én is csak annyit tudok hozzá tenni, hogy valószínű hormonzavar lépett fel. Nekem minden hormoneredményem tökéletes, mégsem jön meg a vérzésem gyógyszer nélkül, és policisztás szindrómám sincs.
2018. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!