Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vélemény? Tapasztalat?

Vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

4 nappal ovu előtt voltunk együtt. Minden hónapban jelentkezett a “tojásfehérje” nyák viszont most nem! Nem volt ovum vagy esetleg megfogant a babóca?

Kinek mi a tapasztalata?

Köszi a nem kioktató, normális válaszokat!



2018. júl. 30. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk.
2018. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy senki nem orvos de még jósnő sem 😂 csak gondoltam hátha valakinek van tapasztalata, mert nehezen jött össze a babója és minden kis apróságot megfigyelt😊
2018. júl. 30. 16:33
 3/14 anonim ***** válasza:

Hogy érted,hogy megfoganhatott-e a baba,hiszen éppen a nyák jelentkezésénél vagy termékeny.Mikor fogant volna meg,ha nem ovukor..?

Előfordulhat,hogy most elmaradt a peteérés.

2018. júl. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

App szerint voltunk 4 nappal ovu előtt 😊 és mint tudjuk az bizony nem szent írás😊

Összegezve 3 dolog miatt maradhatott el a nyák

- nem volt peteérésem ebben a ciklusban

- teherbeestem

- még csak most lesz vmikor 😂

2018. júl. 30. 17:24
 5/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk az appnak tényleg semmi köze nincs a hormonok által szabályozott ciklushoz,úgy általában.. :)


Még mindig nem értem,hogy az,hogy most elmaradt volna a nyák,az miért jelentene teherbeesést.


Most akkor nem egész hónapban nem jelentkezett a termékeny nyák,csak akkor nem amikor az app szerint lenne?Mert akkor ténylg lehetséges,hogy később lesz.


Hőmérőznöd kellene,hátha biztosabb eredményt mutatna.

2018. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mások tapasztalata itt most 0% hasznosság, mert minden szervezet más. Sajnos semmi értelme nincs itt tippeltetned, vársz a késésig és rápisilsz egy tesztre ha nem jön meg.
2018. júl. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Persze, ha késik tesztelni fogok 😊

Ezekszerint nem tudok jól fogalmazni, kérdést feltenni 🤪

A lényeg az, hogy eddig amikor az app mutatta az ovut volt a nyák volt hasszúrka tudtam h megvolt! Most viszont amikor “kellett” volna jönnie a nyáknak nem jött!mivel többször voltunk együtt elsőnek az fordult meg a fejemben, hogy talán baba van 😍


Talán úgy tudnám a kérdésem legjobban megfogalmazni, hogy akik még nem teszteltek, mert korai lett volna de nagyon vártàk a babót azok ilyet tapasztaltak? Mert ugyebár nem vagyunk gépek nem mindenkinek a 14. napon van az ovu

2018. júl. 30. 18:25
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez inkább elmaradt peteeres lesz.

Nálam is a nyak jelezte az ovut, minden teherbe esesnel meg volt a nyak is. A nyakban tudnak a kis fickók jól haladni, a peteeressel együtt jár...ez kicsit kifordított logika szerintem.

2018. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😔
2018. júl. 30. 19:53
 10/14 A kérdező kommentje:
Mostmár csak az a kérdés, hogy miért maradt el!?
2018. júl. 30. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!