Lenne miert aggodni?

Figyelt kérdés
A multhonapba elmentem a baratnombe mensi elott egy hettel es meg jott neki rendesen de a mostani meg kesik 4 napja elofordulhat hogy megis terhes lehet?
2018. aug. 1. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kérdező. Hogy lehetsz ennyire felelőtlen és tiszteletlen a baránőddel?!?!
2018. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha kèsői peteèrèse volt simàn lehet. Tesztre nem gondoltatok mèg, főleg nègy nap kèsésnél? Màr szinte biztosat mutatna
2018. aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó babázást! Szėp dolog az apaság[
2018. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes, mert terhesen általában nincs menstruáció, csináljatok tesztet, de azért azt ugye tudod hogy így készülnek a babák?
2018. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azert azt hozza tennem meg,hogy az sem lenne baj ha terhes lenne mert van rendes munkahelyem es el tudnam tartani csak ez igy sult el. Ja es nem 14-16 evesek vagyunk ha esetleg erre celoztok igaz nem irtam kort de idosebbek vagyunk egy par evvel. Multhonapba megtortent akkor megjott neki rendesen de most meg mondja hogy 4 napja kesik.
2018. aug. 1. 14:42
 6/8 anonim ***** válasza:
A kèrdèsedben azt írtad kell e aggódni, most meg hogy nem lenne baj. Akkor minek kèrdezel akàrmit is? Ha vègülis nem lenne baj, vagy jön vagy nem.
2018. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem hogy ha megtortent es jon akkor nincs mit tenni megtartanank mert fel tudnank nevelni de kesobbre terveztuk.
2018. aug. 1. 15:49
 8/8 anonim ***** válasza:
csináljon a barátnőd tesztet, simán lehet terhes
2018. aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!