Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy olyan kérdésem van, ha ma...

Egy olyan kérdésem van, ha ma pozitívat teszteltem, de csak jövő héten fogad a doki, viszont holnap fogorvoshoz kell mennem mert kiesett a tömésem, elfog vállalni a fogorvos?

Figyelt kérdés
válaszokat köszönöm!
2018. aug. 1. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne vállalna?


Ezt értem .... terhesen is kell fogorvoshoz menni és nem tudom másoknál hogy volt .... nekem volt terhesség alatt 3 fogam lyukadt ki mindhármat orvosolta a doki .... betomte ! Nem volt semmi gond !

2018. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
itt a fő kérdés az,hogy nem mondja ,hogy előbb várjuk meg a nődokit ,hogy mit mond (ettől félek csak) azt tudom, hogy terhesen kell járni fogászatra.
2018. aug. 1. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondja, miért mondaná? Szólj, hogy pozitív teszted van. Mindent meg tud csinálni így is, tömést, húzást, gyökérkezelést, amit csak kell. Másfajta érzéstelenítőt fog használni, ha töméshez kérsz egyáltalán (én nem szoktam). Egyedül röntgent nem lehet, de nem is azért mész.
2018. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a segítséget!
2018. aug. 1. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!