Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 72 órás esemény utáni tabletta...

72 órás esemény utáni tabletta után amit kb 48 órán belül bevesznek és köztes vérzés is volt eddig, holtbiztos hogy nem alakul ki terhesség?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy minden egyéb rendben volt. Azaz érett petesejt, megtermékenyül, megkezdődik a fogamzás vagy fogantatás, erre jön a tabletta, egy hétre rá pár napos tiszta vérzés ami két ciklus közti.


Csak mert terhestünetek vannak nagyon erősen ujabban. Más alkalom nem volt.


Jul 1-én volt menstruacio

15-én eseményutáni

20-ától pár napos köztes vérzés

Aug 1-én nem jött meg.


Vagy aggodjak kb 20-25-éig amikor lenne értelme tesztelni? Vagy holtbiztos az eseményutáni ha vérzés is volt? A terhestünetek aggasztanak nagyon.


2018. aug. 1. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem, semmi sem 100 %

Van hibaszazaleka, nem is keves.

2018. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már kimutatja a teszt, reggeli első vizeletből tesztelj.
2018. aug. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mik a tunetek?
2018. aug. 2. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tünetek amik eddig nem voltak

Szédülős, majdnem elájulós rosszullétek délelőttönként

Hányinger cigifüsttől

Gyomorégés mintha éhes lennék, de nem vagyok az

Felfázás érzés de negativ az urulógiai teszt

Szélsőséges hangulatingadozások amik pillanatok alatt változnak, egyik pillanatban jokedv, a következőben letargia, álomban ugyanez, egyik éjjel rémálom, máskor boldogság



Veszek tesztet, de nem hinném hogy meggyőzne még ha negatív, hogy biztos, de ha pozitiv lenne azt sem venném biztosra mert a tabletta is okozhat hormonzavart szerintem

2018. aug. 2. 06:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod mi az egyetlen holtbiztos módszer? Ha nem élsz szexuális életet.
2018. aug. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A teszt eddig határozottan negatív
2018. aug. 2. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!