Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Állitolag 28-31ig volt peteéré...

Állitolag 28-31ig volt peteérésem Tegnap este ota gorcsolok meg faj a derekam Ma hajnalban arra keltem hogy barna folyasom van Ami mostanra mar véres Nem sok vér De nem tudom miert lehet Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

2018. aug. 2. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ovulációs vérzés lehet,valószínűleg csúszott a peteérésed.
2018. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalattal nem sokra mész mert ez egyéni. Lehet peteérés csúszás, hormonbaj, ciszta, fertőzés, beágyazódás (gondolom ezt reméled), meg mások is. Szóval szerintem ha elmúlik, ne agyalj rajta. Ha nem jön meg tesztelsz, ennyi.
2018. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Ha jönne a pici nem lenne baj

Gondolom ha meg késett a peteérésem akkor van eselj a babára mert 31.edikén es ma is egyutt voltunk

Cisztám ilyesmi nincs multhónapban voltam nögyogyon es minden rendben van

2018. aug. 2. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!