Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vol valaki úgy, hogy az...

Vol valaki úgy, hogy az esedékes menstruáció tájan, vagy pontosan abban az időben, premens, ill. hasszurka, görcsölés, (odalent is) olyan megjön érzés, aztán végül mégsem jött meg, és baba lett belőle?

Figyelt kérdés
Az után mennyivel teszteltetek?
2018. aug. 5. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség ès menstruáció előtt is előfordulhatnak ugyanazok a tünetek, ha nem jön meg, akkor kell tesztelni.
2018. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek többsége így van előtte. Ahogy az előző is írta nagyon hasonlóak a tünetek.
2018. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elkezdtem barnazni. Úgyhogy felejtős. Ebből menstruáció lesz. Én már nem is leszek soha terhes szerintem. Mondjuk ilyen melegbe, meg ezzel a stresszel, sok munkával kB.keptelenseg is
2018. aug. 5. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:

A melegnek mi köze a teherbeesèshez? :)

Ne stresszelj rá a dologra, mert tudod, úgy nehezebben jön össze.

Össze fog jönni ;)

2018. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert nem szexelnek ilyen melegbe. Fáj a fejem
2018. aug. 5. 19:18
 6/6 A kérdező kommentje:
De jókor voltunk viszont együtt mut hónapban, és mégse jött össze. Nem hiszem el. El megyek már egy kivizsgálásra holnap. Köszi utolso
2018. aug. 5. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!