Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 33. napon sehol a menstruáció....

33. napon sehol a menstruáció. Hő reggel 36.9,37! X epil teszt negatív! Várjak még? Lehetséges a baba?

Figyelt kérdés
Július 6án volt előző mensim első napja. Azóta 33 napon vagyok. Xepil tesztcsík negatív! Ovum volt már 18 19 20 napon is. Ezért fogalmam sincs hogy júlisusban mikor lehetett. Ma agusztus 7. én enyhe hasfájás mellérzékenység van hő reggel,36.9,37, de nem jött meg . Teszt mát kimutatnà? Vagy csak késik?
2018. aug. 7. 14:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Átlagosan milyen hosszú a ciklusod? Próbáld meg egy érzékenyebb teszttel holnap reggel. :) Szurkolok!
2018. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szia.köszi a választ :) Átlagosan 30 nap ,de változó,Előfordult már 33 nap.Ma érzek kisebb hasszúrkálást.Az előző teszt délutáni volt ami negativat mutatott.Holnap reggel mindenképp elsőből tesztelek.Lehetséges hogy meg nem mutatja ki időben?Vagy ennyi idő után már kimutatná?
2018. aug. 7. 15:36
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha később volt az ovud, és most 33 napra jönne meg, akkor lehetséges, hogy egy 25-ös teszt még nem mutatja ki. Van akinek, csak egy héttel a nemvárt után jelenik meg a második csík, attól függ, milyen gyorsan termeli a szervezeted a hcg-t. Amíg nem jön meg, addig teljesen rendben vagy, a pici fájás pedig kifejezetten bíztató. :) Próbáld meg reggel, és ha nem vettél még tesztet, akkor keress egy érzékenyebbet, nem sokkal drágább. És mindenképp mesélj, megy a drukk!
2018. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Reggel mindenképpen tesztelek,és írom a fejleményeket,ha addig nem jön meg a mensi!!Még van egy X epil tesztcsikom azt megcsinálom reggel aztán veszek egy érzékenyebbet.Köszönöm a drukkot 😁😊
2018. aug. 7. 17:56
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia teszteltel?
2018. aug. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szia. Igen,volt még egy x epil tesztcsikom ami negatív lett ma reggel.!Valószínű hogy csak késik? Ma veszek egy érzékenyebbet es holnap reggel tesztelek.34 napom.Lehetséges hogy késik?! A melleim fájnak de nem olyan erősen,a hasam is érzem.a hőm ma reggel 36.7 volt.jelenleg 37.
2018. aug. 8. 08:23
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon gyanús, hogy babás vagy. Több helyen olvastam, hogy valakinek már az összes tesztje pozitív volt, de az x-epil még mindig negatív. Lehet, hogy már akkor is pozitív lenne, ha bármilyen más tesztet használnál. Majd mesélj, szurkolok! :)
2018. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szia .még mensi sehol.Egyenlőre várok a tesztel.Nagyon halvány és éppenhogy barnázás volt pisilésnél de aztán semmi egyenlőre.Valószínű menzesz jele lehet?
2018. aug. 8. 13:44
 9/16 A kérdező kommentje:
Hőm még mindig 37.1
2018. aug. 8. 13:45
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem barnázásból mindig menzesz lett eddig. :( De vannak, akiknél ez volt a terhesség jele. Amíg nem piros, addig van remény. :) Holnap reggelig, ha nem jön meg, tesztelhetsz újra.
2018. aug. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!