Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 napja kesik 1-2 pöty barnázá...

1 napja kesik 1-2 pöty barnázás volt a betéten szur a petefeszkem ha hirtelen felülök megfeszül a hasam alja. Tegnap délutáni teszt negativ. Most akkor lehet baba vagy cysta?

Figyelt kérdés

#ciszta #pecsételés #terhes #petefészek szurka
2018. aug. 8. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet baba vagy ciszta.
2018. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy meg fog jönni.
2018. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meg fog jönni. Egy nap késés nem mérvadó.
2018. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Nap délután halvány pozi teszt :) Másnap erős pozitív. Azóta is tart a szurkál hol erősebben hol gyengébben picit érzékeny a cicim. Más tünet nincs. Aktus után 7. Naptól már szurkált a petefészkem igaz ritkán. Azt hittem cyszta mert hajlamos vagyok. Csütörtökön megyek dokihoz. Kalkulátor szerint Juli 24 fogant.
2018. aug. 13. 21:37
 5/7 0027 ***** válasza:
Érdeklődnék, hogy sikerült-e a baba? Nekem is a bal petefészkem szokott szurkálni. Én 19-re nem várom.
2018. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia igen. 3 nap késés után pozi teszt délutánibol. Tegnap. Voltam dokinál 2mm petezsak. Jovoheten megyek. Vissza elvileg akkor leszek 6 hetes. Semmi tünetem nincs csak petefeszek szurkál. Volt. Mostanra néha enyhe has feszület. Drukkolok remélem baba lesz! :)
2018. aug. 17. 23:25
 7/7 0027 ***** válasza:
Gratulálok a babához, nekem sajnos megjött 3 nap késés után. :(
2018. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!