Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek van egy halvány...

Ha valakinek van egy halvány pozitív tesztje, arra miért írják sokan, hogy negatív?

Figyelt kérdés
Nekik nem jön össze, másnak se jöjjön vagy mi?
2018. aug. 9. 16:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
27%
Mert az emberek irigyek, főleg itt a gyakorin.
2018. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Ezen én pl. nem látok második csíkot, van aki lát.

Amúgy van gyerekem.

2018. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ha már teszteltél sokat, akkor tudod, hogy nagyjából hol kell nézni. Én látom egyébként a másodikat, amit a #2-es belinkelt.
2018. aug. 9. 16:12
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

En nem vettem ezt eszre.

Nekem a jelenlegi terhessegemnel nem volt egyertelmu egy nagyon halvany clearblue, ezert kertem velemenyeket, de inkabb pozitivnak lattak a valaszolok.

A tobbi ilyen kerdesnel is gyakrabban latom azt, hogy a valoban egy csikosokra irjak szinte kivetel nelkul, hogy negativ es ilyenkor csak egy ember van a kb tizbol, aki lat valamit.

De a halvanyaknal azert nem szoktak lehuzni, ha valoban van masodik csik.


Ez volt az en kerdesem, szerintem korrekt valaszokat kaptam: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2018. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Na jó, de neked, #4-es egyértelmű pozitív volt. Messziről látszik.
2018. aug. 9. 16:18
 6/30 anonim ***** válasza:
95%

4-es vagyok.

A linkelt kerdesnel egyebkent en is latok valamit a tesztcsik helyen, de halvany pozitivnak megsem mondanam, mert inkabb sarganak tunik az a valami, nem piros/rozsaszin. Nekem. De lehet, higy mas kijelzon, vagy eloben meg rozsaszin.

De ismerem azt a tesztet, tudom, hogy milyen rajta a halvany pozitiv, epp ezert en akkor irnek pozitivat ra, ha nem sarga lenne az a folt, vagy mi.

Igy inkabb nem irok semmit, ugyis kiderul par napon belul. Ha van baba, akkor a valaszoktol fuggetlenul is lesz, az egyszer biztos. :)

2018. aug. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Igen, kicsit furcsa színe van, de láttunk már karon varjút. :)
2018. aug. 9. 16:22
 8/30 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom a kérdésed egy másik kérdés miatt lett-e kiírva, vagy csak úgy általában kérdezed.


Vegyünk egy alapesetet, amikor valaki normálisan tesztel. Nem a 7. dpo-n, melyik ilyen butaságok. Hanem alapeset,ha valaki kivárja legalább a nem várt napját:


Ha megfigyeled pont nem azok írják, hogy negatív, akiknek nem jön össze. Hanem vagy kismamák, vagy már régen anyukák. Mindig a reménykedők látnak második csíkot egy olyan teszten, ahol láthatóan nincs.


Egyébként egy ideje figyelem ezeket a tesztelős kérdéseket. És ahol nincs egy nem nagyítóval keresendő tesztcsík, azoknál a kérdéseknél a kérdező eltűnik. Lepontoznak nullára mindenkit, aki őszinte és elmondja, hogy nincs két csík. A kérdező esetleg még össze is szólalkozik valakivel, mert annyira reménykedik, hogy nem akarja elhinni, amit írunk.

Aztán mindig megkérdezi valaki, hogy na mi lett végül? És a kérdező az esetek 80%-ban többé nem reagál. Miért? Mert nem akarja nyilvánosan beismerni, hogy valóban nem volt második csík.


Nekem is halvány volt a tesztem mikor terhes lettem. De fel sem merült bennem, hogy meg kéne szavaztatnom, hiszen kettőig tudok számolni. Ha valami halvány, az attól még pozitív. DE! Ha valamit nagyítóval nézegetünk, meg negatívba tesszük és úgy nagyítgatjuk. Azt hagyjuk.

2018. aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%
Azert irjuk h negativ- mert negativ. A szaradasi csik, meg az odakepzelt 2. csik is negativ. Ha pozitiv, azt pozitivnak irjuk. Jah, es eppen varandos vagyok, 1. probara sikerult, ugyhogy biztos nem irigysegbol irom ha negativ.
2018. aug. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én pont az ellenkezőjét látom. Minden tesztes kérdésnél, ahol totál egyértelműen negatív a teszt, akad legalább gy olyan ember, aki látja a második csíkot.

Nem kellene nem várt előtt feleslegesen tesztelgetni, aztán nagyítóval keresni a csíkot, meg negatívba tenni a képet. Meg kell várni a menzesz elmaradását, és akkor már tuti nem nagyítóval kell bogarászni a tesztet, hanem egyértelmű a helyzet.

Egyébként az ilyen korán tesztelősök hajlamosak arra is, hogy a 2 napos késéssel, a pozitív tesztet lobogtatva rohannak UH-ra, aztán pánikba esnek, hogy az orvos nem lát semmit.

2018. aug. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!