Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ultrahangon fekete kicsi kör...

Ultrahangon fekete kicsi kör alak 11 mm nyálkahártyával. Ez terhesség vagy lehet más?

Figyelt kérdés
5én vasárnap kellett volna megjönnie...de még most sincsen meg. az utolso havi júli 8án volt.azota csinaltam tesztet hétfőn de negatív volt.ma elmentem dokihoz aki az ultrahangon latott egy fekete kicsi kör alakot de azt nem merte terhességnek mondani. ha az is max 2 hetes lehet. a nyálkahártyám 11 mm er volt. mit jelent ez? ha egy érett tüsző lenne akkor annak sokkal nagyobbnak kellene lennie.

2018. aug. 10. 16:27
 1/5 A kérdező kommentje:
jaa a fekete kor alal kb 1 mm er lehetett.
2018. aug. 10. 16:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha érett tüszö lenne az a petefészkedben lenne,ha az orvo petezsákot vélt volna felfedezni akkor a tesztnek már pozinak kéne lennie.
2018. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. A tüsző a petefészekben van, a petezsák meg a méhben.

2. Egy érett tüsző nem 11 mm, hanem 20-25mm.

3. Ha van petezsák, akkor a tesztnek már pozitívnak kellene lennie.


Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ne nagyon éld bele magad.

2018. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a nyálkahártya vasatgsága 11 mm.

azt mondta hogy 2 hetes terhességet nem lehet látni csak max 4-5heteset

2018. aug. 10. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:
A fekete kor alak vegul is hol volt? Mehben vagy petefeszekben
2018. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!