Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehet hogy a terhességi...

Az lehet hogy a terhességi tesz és az Lh teszt is pozitív?

Figyelt kérdés
Előző menszeszem kicsit fura volt, nem volt olyan minőségű mint szokott. Így gondoltam csinálok egy tesztet ami pozitív lett! Ma van az új ciklusom 12.napja, így lh tesztet is csináltam , ami szinten pozitív. Szóval nem értem mi lehet?!?? Most akkor terhes vagyok?
2018. aug. 10. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagy, jelentkezz be nőgyógyászhoz.
2018. aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Terhesseg alatt az LH teszt is pozitiv
2018. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen valoszinu terhes vagy. Nincs semmi mas tuneted?
2018. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az tűnt fel, hogy nagyon faradékony voltam a napokban. De pont most költöztünk , ezért nem is gondoltam ra! De már 2 éve várjunk 😊😊 Remélem minden rendben lesz!! 😌
2018. aug. 10. 20:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Gratulalok!!
2018. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyértelmű a pozitív hcg teszted nem ilyen halvanyka akkor igen biztos terhes vagy !


De ha nem, csak ilyen halvány esetleg nem egyértelmű akkor ne eléd bele magad , sajnos az érzékenyebb hcg tesztek képesek reagálni a magas lh szintre .... velem már meg esett ! De nekem akkor nagyon halvanyka volt ...(talán meg van egy képem is valahol .... mindjárt megnézem ) ha a tied egyértelmű akkor biztos baba van !

2018. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem talaltam meg képet :(

Valószínűleg kitoroltem !

Na mindegy remelem neked babát jelent !

Sok sikert !

Majd írd meg mi lett a vége ! ☺️

2018. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jól látszódik a két csík, de reggel csinálok még azért, mert ezt este csináltam. Hétfőn hívom a dokim. Oksi írok mi lesz 😊
2018. aug. 10. 23:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet?
2018. aug. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen! Pozitív! 😊 Vettem egy clearblue tesztet is, ott 2-3+ mutat! 😊
2018. aug. 11. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!