Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetén hanyadik...

Terhesség esetén hanyadik DPO-n pozitív ismét az LH teszt?

Figyelt kérdés

2018. aug. 10. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy “városi legenda”

Van akinek pozitív lesz van akinek nem !

Minden esetre terhességre gyanakvás megerősítése érdekében én javaslom a hcg tesztet , hiszen az arra van !


Az lh nem mérvadó ! Néhány hete volt egy lány itt aki lh jostesztelt nem várt előtt napokkal .... ami pozitivitast mutatott

Hcg tesztje meg full nega volt és szépen időben meg is jött neki ! Úgyhogy én a helyedben erre nem alapoznek!

2018. aug. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Tisztázzunk valamit, az LH az egy hormon, a béta-hcg meg egy másik hormon. A két különböző hormonra két különböző teszt való. Melyek nem helyettesíthetőek egymással. Akkor sem ha valakinek véletlenül működik, mint jósteszt.


Képzeld el mi lenne ha a laborban hcg helyett, LH-t mérnének neked terhesen, mondván: oooo fogytán a hcg reagens,jó lesz neki az LH is. Nagyon megijednél ha azt a kis számértékű számot látnád meg a leleteden...

2018. aug. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jó reggelt! Köszönöm a válaszokat.

Csak van néhány lejárat közeli lh tesztem. (2db) Egyébként biztos, hogy babánk lesz. ( én még nem láttam negatív hcg-t magamnak 🙄 ) Szerencsére mindig terhes leszek amikor szeretnénk elsőre. Csak érdekességképpen lh tesztelnék. Hcg-t csak 17-én csinálok.


Hőmérőzni is elkezdtem, pedig az is butaság hiszen egész ciklushoz kell nézni.

Minden gyereknél az együttlét másnapjától kezdtem merni 37 alatt volt majd a 8. dpo-tol szepen ment fel 37,5 utan mar sosem mertem tovabb. Ha elertem a 37,5-ot masnap hcg pozi lett.


Szoval csak jatszadozok. :)


Koszonom még egyszer! Szép napot!

2018. aug. 11. 06:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát játszani bármikor lehet :)


De ha még nem teszteltél, akkor miből gondolod, hogy terhes vagy?

2018. aug. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert azt írja mindig elsőre az szokott lenni.........

Amúgy amit első leírt, elég sok embernél olvastam már, ez valóban városi legenda. De sajnos minden ilyen kérdésnél jön egy ostoba, aki leírja, hogy "szia nekem pozi lett a josteszt és terhes voltam szóval működik!!!"

2018. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

szerencsere mindig terhes leszek ha ovukor vagyunk egyutt, azonnal.

Ovu elott 3 nappal lanyunk lett 12 eves

Ovu napján fiú 20 hós

Ovu napján fiú 3 hós

Most ovu elott voltunk egyutt 2 nappal sztem lany lesz.


Csak tenyleg jatekbol tesztelnek lh ra es tenyleg sokan irjak h ha az pozi akkor a hcg is. De olyat is olvastam h lh poz hcg neg. Csak kivancsisag.


Nekem Pl a hom felmegy egyutlettol nezem es 8dpo ra felmegy. Ha felment masnap pozi a hcg teszt.

Ugye ez is butasag mert egesz ciklzst kell(ene) nezni de en sose neztem szoval egy rendes gorbem nincs pl gozom nincs h ovu elott mennyi a hom az h ovukor mennyi plane nem tudom.


Volt ido amikor fogamzasgatlot szedtem plussz volt egy tengerentuli repulesem es trombozisom lett. Azota nem szedhetek gyszert spiralt meg nem akarok.


Megszakitassal vedekezunk mar sok sok eve a ferjemmel csak ha babat akarunk akkor megy elesben a dolog.


Szoval tenyleg baromi nagy mazlista vagyok. :)


Koszonom a valaszokat

2018. aug. 11. 12:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez szerencse. Korántsem biztos hogy megint így lesz.

De azokat alapból nem tudom megérteni akik a pisijükkel játszanak.

2018. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Persze, csak a halál biztos! :)

Bár én még negatív HCG tesztet nem láttam magamtól :)


Nem pisivel játszom, nem öntözgetem egyik üvegcséből a másikba 🤣🤣🤣


Csak tesztelgetek, h esetleg a tapasztalataimat megoszthassam azokkal, akik nehezebben esnek teherbe.

2018. aug. 12. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!