Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 dpo negativ teszt, lehet...

12 dpo negativ teszt, lehet pozitiv?

Figyelt kérdés

Igen, tudom még korai és vab ezer hasonlo kérdés...

De a tapasztalatokra vagyok kíváncsi, hogy még reménykedhetek-e...

Mivel itt úgy vettem észre, sokat olvastam ebben a témában, hogy ált.ban aki 10es teszttel negativat tesztel 12 dpon, annak meg is jön... :(



2018. aug. 11. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%

Igen, van ezer hasonló kérdés.


Mindegyikkel az a baj, hogy ostobák vagytok, mert akárhány hónapja próbálkoztok is, nem bírtok várni a nemvárt napjáig, aztán feleslegesen idegesítitek meg stresszelitek magatokat. Remélem, tudatában vagytok, hogy ezzel a rágörcsöléssel csak megnehezízitek magatoknak az egészet.

Ha megjön, akkor nem vagy terhes, ha nem, akkor tesztelj! Ennyi.

2018. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én nem szoktam elítélni sebkit. Had én döntsem tesztelek-e vagy se... ettöl nem vagyok ostoba, és ezer ok lehet ami miatt elöbb tesztelek akár. Én csupán a tapasztalatokra voltam kiváncsi, mivel a 10es tesztre az van írva, hogy a mensi elött akár 3 nappal. És 28 naposbciklusnál középidös ovu, már elvileg ki kéne mutatni. És igen tudom a nemvárt napján is csak 99%...

Irtam, hogy arra vagyok kiváncsi ki mit tapasztalt nem az ilyen leminösitésekre. Nem vagy köteles ide irni. Köszi!

2018. aug. 11. 12:04
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

Megválaszoltad a saját kérdésedet! Ha TUDOD hogy van ezer ilyen kérdés akkor gondolom elolvastad a rájuk adott válaszokat is. Azon felül mit vársz még? Nem bántásból kérdem de a te kérdésedre nem lehet mást írni mint ezt: lehet pozi de lehet hogy nem lesz az.


Tipp: más tapaszralata neked miért jó? Attól hogy más pozit tesztelt 12. után attól te nem biztos hogy fogsz. Más eset, más szervezet, minek mások tapasztalatait begyűjteni?!

2018. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem teszteltem a 12. dpo-n, de a 14. dpo-n is nagyon halvány lett a tesztem. Szerintem akkor még tuti, hogy negatív lett volna. Amíg nem jön meg, addig van remény.
2018. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

Teherbeesés témakörében nincs olyan, hogy "tapasztalat". Ez nem egy mosópor amiről ha leírják páran hogy jó akkor valóban jó.


Ez biológia, annak is olyan szegmense ami EGYÉNILEG, SZERVEZET függvényében egyedi. Sokszor leírtam már, de olvastam is már összeszedettebb nőktől, hogy tesztelés témakörben semmi, semmi, semmi értelme más emberek "tapasztalatait" begyűjtened. Hiába tesztelt Marcsa pozitívat a 13. dpo-n, ha 12. dpo-n még negatív volt, ez egész egyszerűen annyit jelent hogy Marcsa hcg-je 13. napra ugrott érzékelhetőre. Attól a tiéd még lehet hogy csak 14-re fog mert a TE tested nek SEMMI köze Marcsáéhoz. Ezt így érted?

2018. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye, sem ostoba. Értem. Mindent értek...

És tudom, hogy mindenki máshogy müködik, nem lehet összehasnlitani semmit.

És eddig is tudtam amit itt irtok.

Nagyon ellenségesek vagytok, teljesen tisztában vagyok az alapvetö dolgokkal.

Ezért irtam, hogy arra vagyok kiváncsi, ki mit tapasztalt...

Talán néha az embernek jol esik, ha beszélhet valakivel, de ezekre a hozzászolásokra inkább nem voltam kiváncsi.

Tudom, hogy senki se lát belém, hogy pozitiv lesz, csak beszélni akartam a témárol értelmes emberekkel.

Sajnálom, hogy azt hittem ez az oldal arra valo, hogy kérdést tegyek fel, és beszélgessünk. Ezek szerint rossz helyen járok! Köszönöm ettöl függetlenül az eddigi válaszokat!

Sziasztok!

2018. aug. 11. 12:29
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Ez oldal arra való, hogy az emberek őszintén segítsenek! Ha tévúton jársz, akkor elmagyarázzák, mert ezzel segítenek! Azzal segítek neked ha leírom hogy én mikor teszteltem pozit? Kérlek mielőtt teljesen megsértődsz válaszolnál erre? Segítek azzal, hogy nekem 13. dpo lett pozitív? Ez egy segítség a te problémádra?


Ezzel az oldallal az a probléma, hogy a kérdezők reménykednek egy adott válaszban. Aztán ha aki valóban segíteni akar ezért leírja hogy mi hogy megy valójában, hogy felnyissa a szemét, akkor a kérdező megsértődik, vagdalkozik, utálkozik és mindenkit szid, még az oldalt is. Miért?!

2018. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én senkit se szidok, se nem pontozok le.

És irtam mindennek a müködésével tisztában vagyok, nem vagyok buta, ostoba nö.

Persze, hogy nem segitesz, inkább csak jol esik néha valakikkel beszélni/irni, ami támogató is lehet.

Én csupán érdeklödni szerettem volna, mert tényleg sokat olvastam erröl, és nekem az jött le, hogy nagy részben aki ilyenkor negativat tesztelt, meg is jött.

Ez persze hogy nem azt jelenti, hogy ez törvényszerü...

Tényleg csak beszélgetés féleségre vágytam volna talán.

Nem kellenek se hamis remények, se a negativ kommentek, tudom nem leszek a biztatástol terhes ha most nem vagyok.

De különben ember meg is bánja, hogy valamit is ki mer irni az oldalra :D

2018. aug. 11. 12:49
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Kisfiammal a 15. Dpo-n annyira kevés volt a HCG, hogy olyan száradás utáni halvány pozitív lett csak a teszt, hogy két nap múlva megismételem. Pedig vizeletsugaras Facelle volt, ami nagyon szépen mutatja, ha van valam. Két nap múlva már egyértelmű volt. A Dpo is biztos, hőgörbét vezettem. 14. Dpo-n még hómező lett volna, ha tesztelek, pedig terhes voltam.


Egyet jegyezz meg: amíg nem jön meg, van remény. Ennél jobban kár is bonyolítani.

2018. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
En sajnos vegig teszteltem 8dpotol es volt meg halvany pozitivom is. Erre ma reggel megjott. Leirhatatlan csalodottsag amit erzek de magamnak csinaltam... Legkozelebb nem tesztelek ilyen hamar csak nehez varni.
2018. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!