Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány pozitív teszt,...

Nagyon halvány pozitív teszt, mindjárt megjön érzés napok óta. Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés
Tegnap és holnap között kéne megjönnie, de az átlag szerint inkább ma. 3 napja mindjárt megjön érzésem van, pedig csak menzesz előtt pár órával szokott, száraz vagyok, pedig ilyenkor nagyon nem az szoktam lenni, és csináltam ma és tegnap két olyan halvány tesztet, hogy rajtam kívül senki nem látta, úgyhogy lehet, hogy inkább mégis negatívnak mondanám őket. :( Ha terhes lennék, már kéne hogy látszódjon a teszten, ugye? 10-es teszt volt reggel.
2018. aug. 12. 14:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
68%
Halvány pozitív is pozitív. Ha pár napon belül sem jön meg, tesztelj újra, akkor már kimutatja.
2018. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Tesztelni a késes után 4-5 nappal ajánlott. A csikvadaszatnak semmi értelme. Türelem.
2018. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Kép a tesztről?
2018. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Mutass kèpet, hátha tudunk segíteni!
2018. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Nem nagyon tudom lefotózni, mert nagyon csillog az üveg. Van még egy facelle tesztcsíkom, azt holnap reggel megpróbálom, aztán ha negatív és nem jön meg, akkor rá két napra veszek másik fajtát.

De én nem a tesztre alapoznék, mert mostanában sokat hallottam, hogy facelle halvány rózsaszín csíkokat produkál baba nélkül. :/

A néha van, néha nincs mindjárt megjön érzés gyanúsabb.

Nekem eddig mindenki azt mondta, hogy a nemvárt napján már 99%-ban mutatja a teszt, ha van baba. Később nem foganhatott, mert a 16. napig tudtunk naponta/kétnaponta együtt lenni.

2018. aug. 12. 16:20
 6/35 A kérdező kommentje:

Hát, én nem várom, hogy ebbe bárki belelássa a második csíkot. Én látom nagyon halványan, mert már sokat néztem az eredetit, de ez még a legnagyobb jóindulattal is negatívnak tűnik.


[link]

2018. aug. 12. 16:44
 7/35 A kérdező kommentje:

Ez meg a mai, talán mintha jobban látszana.


[link]

2018. aug. 12. 16:49
 8/35 anonim ***** válasza:
72%
A predictoron látom halványan szerintem pozitív :)
2018. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látok semmit....
2018. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
77%
Prediktor nekem ugyan ilyen volt. Terhes voltam. Sok sikert
2018. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!