Progeszteron gond?

Figyelt kérdés
Második babát szeretnénk férjemmel. Ez volt az első próbálkozó hónapunk, de a szervezetem teljesen megzavarodott. Eddig rendre 25-26 napos ciklusaim voltak, de most a 23.napon megjött a menzeszem, ami sokkal kevesebb mennyiségű és sokkal kevesebb ideig tartott, mint szokott. A mellém 3 hete be van duzzadva. Tudom hogy terhes nem lehetek, mert akkor ennyi vérzés sem lett volna. Volt esetleg, akinek hasonló tünetekkel derült ki, hogy progeszteron problémája van?

2018. aug. 15. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe elmennék egy nőgyógyászhoz.Ő megvizsgál.A terhesség sem kizárt.A dokihoz jobb ha időben mész.minnél hamarabb rájön a doki mi a baj annál hamarabb lehet orvosolni.



Minden jót!

2018. aug. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kisfiammal erősen sötétbarnáztam és kissé véreztem is( emiatt én se gondoltam terhességre) következő héten pozitívat teszteltem, rettenetesen rosszul voltam úgyhogy amiatt csináltam tesztet!

Jelenleg kb. 7 hetes vagyok, most "csak" 1 hétig barnázgattam, pozitív teszt után

szóval akár terhesség is lehet vagy hormon hiány

keresd fel az orvosod, ő többet tud mondani

2018. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tegnap előtt teszteltem negatívat, augusztus 3-án voltam a nőgyógyászomnál, aki csak a méhemet látta akkor uh-n, a petefészkeimet nem, annyit mondott, hogy cikusnak megfelelő, de akkor felhívom majd, mit tanácsol.
2018. aug. 15. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!