Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mi erről a véleményetek?

Nektek mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
29 vagyok, a férjem 34. Egy év próba után minden vizsgálatot végigjártunk. Senkinél semmi probléma. Mivel azóta megint eltelt némi idő a nőgyógyász inszeminációt javasolt. A férjem teljesen elzárkózik ez elől. Nagyon vágyunk a babára, de ő azt mondta nem minden áron. Hogy az nem természetes. Összesen egy év 8hónapja vagyunk sikertelenek minden ok nélkül. Már beszéltünk erről.... pl én meg az örökbefogadástól zárkózom el... reménykedjek még, hogy összejön magától?
2018. aug. 17. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Van akinek sok-sok év alatt jön össze csak a baba, holott mindkét fél teljesen egészséges.

Egy ismerősöm megjárt 5-6 lombikot is, minden eredmény nélkül, majd egyszer csak spontán megfogant a baba. Ezek megmagyarázhatatlan dolgok.

Feladni nem szabad, bármikor összejöhet, de nyilván nem könnyű.

Kitartást kívánok, remélem sikerülni fog!

2018. aug. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha az én férjem ezt mondaná, megmondanám neki, hogy bocs, de nekem meg mindenáron kell. Nem érezhetik át, milyen egy nőnek vágyni a babára.

Örökbe én sem fogadnék, de ha inszem vagy lombik lenne az ára, mindnt megtennék, hogy lehessen gyerekem.

Igaz, nekem már van, épp ezért állítom ilyen határozottan, hogy minden beavatkozást megér.

2018. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet sikerül.Nálunk két év után lett baba.De azért nem ártana normálisan átbeszélni még az inszeminációt ,lombikot nektek.Semmi ördögtől való nincs benne.Ha párod spermáit már vizsgálták akkor nem is értem miért olyan rettenetes, hogy előbb összehozzák a ti sejtjeiteket és úgy ültetik be....Őszintén, ha nekem párom ezt mondta volna és nem változtat a véleményén valószínűleg elhagytam volna, mert mindenképp akartam gyereket.De mikor elkezdtünk erről beszélgetni, hogy mivel velem vannak gondok és lehet máshogy nem jön össze ő jól kezelte és mindenben benne lett volna.Szerencsére nem volt rá szükség.

Kitartást kívánok nektek és remélem lesz babátok.Bárhogy is:)

2018. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 év volt mire sikerült a baba. Minden vizsgálatunk negatìv volt. Másfél év sikertelen próbálkozás után volt egy sikertelen inszemináció, majd spontán terhes lettem, 2. Gyerek meg már simán jött.
2018. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

"Hát ha az én férjem ezt mondaná, megmondanám neki, hogy bocs, de nekem meg mindenáron kell. Nem érezhetik át, milyen egy nőnek vágyni a babára."


Egy kiegyensúlyozott kapcsolat nem attól lesz teljes ha születik utód.

Sose dobnám el a jól működő kapcsolatom, egy nem létező gyerek miatt.

2018. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös! Teljesen egyetértek veled! De valahogy a meg nem született gyermekemet sem sobnám el magamtól.... egyelőre nekem is kétes érzéseim vannak az inszeminációval kapcsolatban. Valahogy mindig az a kép van előttem, amikor a marhákat termékenyítik meg.... Láttam jópár ilyet.. bocs a hasonlatért... semmi vallási meggyőződés vagy ilyesmi nincs a véleményében... csak valahogy ez nem természetes.
2018. aug. 17. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!