Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a Predictor Early a 11....

Ha a Predictor Early a 11. dpo-n negatív, már ne reménykedjünk ebben a hónapban?

Figyelt kérdés
A teszt azt írja, hogy 99% pontossággal megmondja már ilyenkor is, mi a helyzet. Volt valakivel ilyen? Mi lett?

2018. aug. 17. 12:46
 1/8 babyboom567 ***** válasza:
nekem nemvárt napján is NEGATÍV volt a tesztem.
2018. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Minden nap van ilyen kérdés. Bármit is írnak a dobozokra, az ELMARADT MENZESZ UTÁN (!!!) lesz biztos bármi is. Az idióta dpo-zgatás csak felidegesíti és elszomorítja a türelmetleneket.


Nem vagy robot. Nem minden nőnek ugyanúgy növekszik a hcg, arról nem is beszélve, hogy a beágyazódás 7-11 nap! Lehet hogy neked 11 volt. De az sem lehetetlen hogy 12! És előtte még áthaladt a hímivarsejtecske pl. petevezetéken, befúrta magát a petesejtbe stb., na máris tarthatunk akár 13-14. dpo-nál is mire egyáltalán bejutott!! És még ez is semmi, ugyanis ekkor a hcg még annyira kevéske hogy talán kell neki 3 nap is, hogy érzékelhetővé váljon. Számolj...már 16-17. dpo-nál járunk, mondjuk 3-4 napos KÉSÉSNÉL.


Szóval: bármit is írnak a dobozra, a TE biológiai folyamataidat a gyártók nem ismerik. Szóval de, reménykedhetsz még. De ne tesztelgess mint a veszett. Várd meg hogy elmaradjon a menzeszed. AKKOR majd biztosra mehetsz. Addig nem.

2018. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Nekem az első babánál már a 9.-ik dpo-n halvány pozi volt a teszt.

Most a tesónál meg már 3 napja késett amikor épphogy halvány pozitív lett a tesztem!

Szóval akkor tesztelj ha már késik. Elöbb nincs értelme.

2018. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hármas válaszoló ! Én ugyanigy jartam ! Mindkét fiúval menzesz előtt már pozitív volt most harmaskánál bezzeg elmaradt menzesz után is alig halvány a tesztem :/
2018. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszban világosan le van írva, miért. De látom valakinek nem tetszett hogy értelmesen meg van magyarázva az egész amiről naponta 10 kérdést kiírnak.
2018. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Direkt visszakerestem az újfajta Predictor és 11.dpora. Szóval nem, nincs ilyen kérdés a múltból, akkor sincs,ha ketten is állítjátok.
2018. aug. 17. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 11. nap mutatta. Egyertelmu volt.
2018. aug. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Időre megjött, szóval ez egy jobb teszt lehet, mint az elődje volt.
2018. aug. 21. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!