Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat-e hogy valami...

Előfordulhat-e hogy valami probléma van velem?

Figyelt kérdés

A történet lényege hogy az utolsó menstruációm 12 napot késett, ami nálam mondjuk kb rekord mert mióta beállt a w8 napos ciklus azóta egyszer sem késett egy napot sem, nyilván az első gondolatom az volt hogy terhes vagyok, így csináltam tesztet amely negatív lett és mivel ezekután napokkal sem jött meg elmentem nőgyógyászhoz aki megítélte hogy a méhfalam majd 2 centiméter vastag. Teljesen abban a hitben voltam hogy babánk lesz de végül megjött viszont nem annyira erősen mint szokott. A méhfal vastagságából arra gondoltam hogy iszonyúan fogok vérezni, de még a szokásosnál is kevesebb mennyiségű volt...

Most pedig görcsöl néha a hasam és fáj a derekam. Nekem ez amiatt furcsa mert csakis menstruáció előtt szoktak ilyen tüneteim lenni és most félek hogy esetleg valami probléma lehet velem hisz terhes biztosan nem vagyok.

Esetleg hasonló tapasztalata volt már valakinek.



2018. aug. 18. 20:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat,elírtam és 28 napos a ciklusom ha esetleg valaki nem értené. :)
2018. aug. 18. 20:52
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia !


Velem volt ilyen .... néhány éve ! Hónapokon keresztül mensinek nem nevezhető vérzésem volt .... tesztek negatívok ... terhes nem voltam ! Voltam dokinal nekem is nagyon megvolt vastagodva a nyálkahártya ! Kaptam a következő ciklusban norcolutot de sajnos azzal sem jött meg úgy igazán rendesen ! Hogy ki tudjon ürülni !

Végül egy egészség ügyi kaparas lett a vége , amit nem bánok mert a rákövetkező 2 hónapban pozitív lett a teszt ! Ugyan nem tudom hogy ettől vagy sem de semmiképp nem ártott !


Én javaslom ne hagyd magad a dokinal ... nek tudom milyen viszonyban vagy vele .... de ha joba mond neki hogy ez így nem jó és szeretnél erre megoldást ....

2018. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!