Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már nagyon várjuk a pozitív...

Már nagyon várjuk a pozitív tesztet, vajon most sikeres lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal pár hónapja kezdtük a baba projektet,de eddig sajnos semmi... Most aug.1én jött meg a menzeszem, és együtt voltunk: aug.4,6,8,10,11,13,14...Végig nagyon szúrt a hasam, egészen máig...ami picit megijeszt,mert bizakodtam,hogy talán amiatt mert sikeresek voltunk. :( Mit gondoltok, mennyi az esélyünk?



2018. aug. 19. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
12én kell együtt lenni, akkor van a legerősebb csillaghullás, olyankor mindenkinek összejön. Sajnos így, hogy kihagytátok nem fog összejönni.
2018. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
92%
43.8%
2018. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha ettél az aktus előtt medvehagymát, akkor szerintem most összejön. Drukkolok!
2018. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Te vagy az, aki most már kb a harmadik hónapban kérdezi meg ugyanezt?

Csak mert valahogy havonta egyszer idekeveredik egy kérdés, ahol a teljes listát megkapjuk az együttlétek dátumáról...


Erre senki nem fog tudni neked válaszolni. Vagy-vagy. De nyilván ezzel te is tisztában vagy.

2018. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Először írok ide,és ezt a legőszintébben mondom. Dátumokat meg azért írtam, mert olvastam másoknál a hozzászólásokat,hogy "hiányos a kérdés", így gondoltam mellékelem. A többi komolytalan hozzászólást meg köszönöm,ha mellőzitek...
2018. aug. 19. 22:23
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

De komolytalan a kérdésed is.


Milyen választ vársz arra, hogy szerintük sikerült-e?


Ha egy pár mindkét tagja egészséges és a megfelelő időpontban szexelnek, akkor ciklusonként kb 20-25% az esély a sikerre.

Ennyi az esélye.

2018. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
A fenébe. 12-én nem dugtatok. Mindenki tudja, hogy augusztus 12-ei szexből lesz csak gyerek.
2018. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

nemtom.hu


Ez a nekedvaló oldal. Nézd meg, mindenféle jópofa esélylatolgatás meg válaszológép van rajta.

2018. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerintem akik ebben a témakörben tesznek fel kérdést,kb mindenkinek ilyeneket írhatnátok...az ember azért ír,mert mások TAPASZTALATAIRA, történeteire kíváncsi,nem a rosszindulatra. :)
2018. aug. 19. 22:54
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Az a tapasztalatom, hogy vagy terhes vagy, vagy nem. Szeptember elején kiderül.
2018. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!