Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beagyazodast lehet erezni?...

A beagyazodast lehet erezni? Milyen erzes? Tapasztalatokat legyszi!

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem görcsölt a hasam,gondoltam is,hogy hamarabb jön meg mert volt 1 barna pötty is! Ezt 1-2 napig éreztem a ciklus 24-25. napján! (28 naposak voltak a ciklusaim)

A 26.ck napon pozit teszteltem.

2010. jún. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2010. jún. 21. 09:26
 3/8 anonim ***** válasza:
A nemvart elott egy hettel ket napig nagyon keves rozsaszines folyasom volt es ejszaka arra ebredtem, hogy szurkal a hasam.A nemvart utan 1 nappal + lett a tesztem.
2010. jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszike:)

Már többször feltettem ezt akerdest mert minden valasz erdekel:Ha a napokban lesz tüszörepedésem, akkor logikus lehet az h e miatt vannak 2hete fajdalmaim (alhas fajas, derekfajas, faradekonysag)?


4napja csinalom az ovutesztet, es a tesztcsik egyre sötetebb.Ma elsö vizeletböl csináltam.Teljesen össze vagyok a fent irtak miatt zavarodva.Most terhes vagyok es azert vannak tüneteim es mutat pozitivat az ovuteszt vagy tüszörepedésem lesz?:S


Esetleg ha hozza tudnatok ehhez szolni megköszönnem es sokat segitenetek...es bocsi h mar sokadjara teszem fel a kerdest:S

2010. jún. 21. 09:40
 5/8 A kérdező kommentje:
Azert csinalom az ovutesztet mert sok helyen olvastam h a terhesseget is kimutatjam mert olyankor is megnö az Lh szint mint ovukor.Csak ilyenkor reggel kell csinalni elsö vizeletböl.nekem pozi lett...De nemtudom ezzel elöbbre vagyok-e?:S
2010. jún. 21. 09:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor először is! Mikor volt meg utoljára???

Hány naposak a ciklusaid???

2010. jún. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ovuteszt használata jóstesztként azért nem mindenkinek jön be, nekem is volt, hogy teljesen pozitív lett reggeli elsőből nemvárt előtt, sajnos nem volt baba. És pé-m sem volt akkor, mivel pár napra rá megjött. :S
2010. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
10.19esnek a valasz:majus 27-én jött meg utoljara,2-an elmult,ekkor voltam együtt a parommal es ra par napra kezdödött ez a menzis faja es tart egesz mostanaig.Egyebkent a ciklusaim kb 30naposak, nem mindig pontos.köszike elöre is...
2010. jún. 21. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!