Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez veteles kezdete...

Szerintetek ez veteles kezdete lehet? 19/L

Figyelt kérdés
Volt egy vetelesem 4 honapja, 9 hetesen ment el a baba. Akkor sokszor gorcsolgettem kicsit, de csak rozsaszines barnas verzes volt, es nem urult ki, nem volt darabos, szoval muszeres befejezes volt. Most 3 nappal elobb jott meg, vagyhat nem tudom mi ez pontosan. Nem vedekeztunk, tobb mint 2 hete volt az aktus, mielott megjon mar 1 hettel szoktam erezni elotte, de most srmmi nem volt, tegnap este pecseteltem, ma reggrl is pecseteltem, kicsit gorcsoltem, es most darabos enyhe verzesem van, kicsi gorcsokkel. Valakinek volt mar hasonlo?

2018. aug. 24. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen volt sima mensinél és vetélésnél is.
2018. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teszteltel mar?
2018. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

En ezt nem ertem.

Akarsz gyereket azert nem vedekeztek vagy csak kedv szerint szexeltek leszrva a következményeket.

Nem nagyon derult ki az irasodbol semmi erzelem.konkretan olyan mintha meg se hatna ha esetleg vetelsz..

2018. aug. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem lehet ezt igy megmondani,csinalj tesztet ha veteles volt meg van a szervezetedben hormon,amit kimutasson.

Utolso miert lenyeges,hogy akart-e vagy sem terhes lenni? A kerdese az,hogy lehet-e veteles..

2018. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem is késett hanem kb megfelelő időben megjött akkor valószínűbb a menses,mint a veteles.Ha az egesz verzes hasonlit a mensiidhez akkor pedig biztos.Az, hogy 3nappal elobb megjott ne zavarjon meg, nem vagyunk oramu pontossagra beallitva.A menseskor is

távozik a nyalkahartya ami levalik szoval valoszinuleg az a darabos. Ha bizonytalan vagy nézése meg magad nogyogyasszal.

2018. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az elsot nem terveztuk, viszont megtartottuk volna, csak jott a baj. Persze hogy megvisel, mai napig neha sirok is, de ide nem azert jottem hogy banatomat kiontsem, szerencsere a parom nagyon sokat segit, vigasztal, meghallgat, es edesanyam is. Ide azt jottem megkerdezni, hogy ez most terhesseg lehetett e, mivel nem voltak jelek, nem gyanakodtam ra, igy hogy most fura a menstruaciom, kicsit elbizonytalanodtam. Annyira birom, hogy barmibe belekotnek az emberek. Nem ismersz, nem tudod mi zajlik le bennem, de azert ebbol azt szurod le, hogy nem erdekel engem, de mindekozben meg mindig nem megy at, az ahogyan es milyen erzesekkel irtam le. Szoval igen, baromira megvisel, hogy elment a babam, hiaba nem terveztuk, viszont miota letelt 2 honap a veteles ota probalkozunk, mert atforgatta a gondolkodasunkat es az eletunket egy teljesen masik iranyba. A parom 23 eves, nagyon jo allasa van, en pedig levelezon is tudok tanulni tovabb, emellett van kulon lakasunk, jo megelhetesunk, es a parommal nagyon szeretjuk egymast.

Na remelem mostmar mindent leirtam, hogy ne kelljen az erzeseimbe belekotni, de az embereket ismerve, ebbe is be lesz kotve. De hat mindegy, tovabbi kotozkodesbe nem megyek bele, az ertelmes valaszokat pedig koszonom es tovabbra is varom, akinek van ebbol tapasztalata. :)

2018. aug. 24. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Tesztelj mert ha terhes voltal meg pozitiv kell legyen a teszt
2018. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha be is indult valami, ezt még nem hívják vetélésnek, csupán kémiai terhességnek, hiszen nem nagyon van mit elvetélni, nem alakul ki eleve a terhesség sem, csak elkezdődik és megáll, ezért jön meg a menstruáció.
2018. aug. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!