Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhesség mikor...

Méhen kívüli terhesség mikor ad tünetet?

Figyelt kérdés
5 nappal vagyok mensi elött, de nagyon szúr az egyik petefészkem és megijedtem.
2018. aug. 24. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

"Méhen kívüli terhesség esetén is jelentkeznek ugyanazok a terhességi gyanú és valószínűségi jelek, mint amiket a méhen belüli terhesség kapcsán jól ismerünk. Emlőfeszülés, enyhe hányinger, hányás, gyakori vizelési inger, hangulatváltozás lép fel és kimarad a menstruáció. A terhességi teszt pozitív.


Amennyiben a vérzés kimaradása után a terhességi teszt pozitív és barnás, úgynevezett kávéaljszerű vérzés jelentkezik, akkor orvoshoz kell fordulni, mert ez lehet az első jele a méhen kívüli terhességnek vagy a korai vetélésnek."

2018. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia én épp most fekszem kórházban méhen kívüli terhesség miatt ha gondolod írj privit
2018. aug. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez önmagában nem utal méhen kívülire, pláne nem 5 nappal az esedékes menzesz előtt. Amúgy nekem baloldalon tompa fájdalom, enyhe görcsölés jelentkezett, emellett zaccos barnázás és kínzó végbélfájdalom. 5+4 héten repedt szét a petevezetőm, az leírhatatlan fájdalommal járt.
2018. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!