Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan szemelyt keresek,...

Olyan szemelyt keresek, akinek petevezetekelzarodasa volt es ennek ellenere teherbe tudott esni. Mi az ami segitett? Kerlek osszatok meg tapasztalaitokat, Köszönöm elöre is! Gilena

Figyelt kérdés

#petevezeték #elzarodas
2018. aug. 24. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik petevezeték sem volt átjárható!Tavaly januárban derült ki!Egy világ omlott össze bennem! Aztán párommal elkezdtünk Aviva tornázni, kB egy hónapig nyomtuk,aztán következő hónapban már nem is jött meg! Most lesz 10 hónapos a kisfiam!Plusz a pozitív gondolkodás sem hátrány!
2018. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét oldalon el volt záródva. Két sikertelen lombik után spontán teherbe estem. Az orvos szerint a lombiknál a sok szúrás segített, hogy a petevezetékem újra átjárható legyen. Most másfél éves a kislányom, és úgy néz ki, hogy ismét terhes vagyok. Nem szabad feladni, nektek is sikerülni fog!
2018. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét oldal elzáródott nekem is, tavaly februárban kezdtük volna a lombikot,de januárban pozit teszteltem, spontán sikerült, most lesz egy éves a fiam 😍💖 nem szabad feladni, sikerülni fog nektek is 🤗
2018. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm a valaszokat es szivböl gratulalok mindenkinek! Az lenne meg a kerdesem, hogy az elzarodas hogyan derült ki, illetve volt-e valami hozza kapcsolodo diagnozis? (endometriozis, salpingitis isthmica nodosa)
2018. aug. 25. 10:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A második vagyok. Nekem egy gyulladás miatt záródtak el a petevezetékeim. Majdnem 1 év sikertelen próbálkozás után petevezeték átjárhatósági vizsgálaton derült ki, hogy baj van, amit később laparoszkópos műtét is megerősített. Van, akinek laparoszkópos műtét során sikerül megnyitni a petevezetékét, de nekem azt mondták, hogy semmi esélyem, mert egyáltalán nem átjárható, több helyen össze is van nőve. Ezért döntöttünk a lombik mellett.
2018. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Mi elkezdtünk,,járni " a Bmc-be,a kötelező vizsgálatok közt volt a Hsg is,ahol egyértelműen kiderült az elzáródás, az okát nem mondták, gondolom vmi gyulladás lehetett!
2018. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem is mindkét oldalon el van zàródva mindkét petevezetöm. Mikor a HSG-t végezték, a radiológus kérdezte, hogy volt-e valamilyen erös gyulladàsom, felfàztam-e, de nem emlékeztem erre. Lànyok! A válaszaitok és történeteitek eröt és reményt adnak nekem! :) Talàn nekünk is silerülhet.
2018. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én is ebben a cipőben járok, csak én a második baba előtt. Bal oldali teljesen el van záródva, jobb oldali átjárható, de nehezen. A császár szövődménye, a bal összenőtt a vastagbelemmel. Lombik következik, de még reménykedem..
2018. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Miculi111 ***** válasza:
100%

Szaisztok! Én 5hónapja jártam HSG vizsgálaton és nagyon kicsi elzárodás volt ami menstruáció után ott se lett volna. Igazából nagyon nagy bajom szerintem mincs azóta másak a menstruáció jeleim a mell fájdalmak erősebbek és hányingerem is van sőt néha ételek szagától is.

Nekünk a baba még nem jött össze a párom szedett 1hónapos kúrát írt fel a doki a fer14 extra vitamin tablettából! De sajnos nem sikerült eddig! 2nap van vissza a menseshez. De már napok óta görcsölök enyhén ez most egy újabb tűnet hogy elötte napokkal görcsölök mert kérdeztem dokit es azt mondta ne torodjek vele mert megfog jönni! Na azt azért hozzá teszem hogy ezt úgy mondta hogy megse vizsgált ezt ő garntálta hogy az menstruáció ha nem napra pontossan de megfog jönni! Hát és a kérdés az volt nekem felé hogy azért egy vizsgálat belefér????DOKIKÁMMMM...

Válasz: Minek én kiszámolom hanyadikán fog maga v.rezni!???? Az állam le esett.... hogy milyen lekezelő és pofátlan ez a DOKI... de nem adom fel tudom hogy nekem is sikerülni fog és nektek is sikerülni fog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2018. okt. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!